Obchodný zástupca

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiac- mesačná mzda od 1600 EUR (v závislosti od skúseností) + bonusy za predajné výsledky (mesačné, polročné, ročné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme dynamického a ambiciózneho kolegu /kolegyňu na zastupovanie viacerých regiónov, primárne regiónu Bratislava a okolie a regiónu Banskobystrického kraja.  Si komunikatívny, rád cestuješ a orientuješ sa vo svete financií a automobilizmu? Ak áno, naša ponuka obchodného zástupcu je pre teba. Vyžadujeme reprezentatívne vystupovanie, budeš zastupovať COFIDIS, pobočku zahraničnej banky.

Ako Obchodný zástupca budete zodpovedať najmä za:

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov v pridelenom regióne,
- príprava a vedenie obchodných rokovaní

- realizácia školení predajného personálu,

- pravidelné návštevy partnerov,

- pravidelná aktualizácia  a spravovanie obchodných partnerov,

- mapovanie činnosti konkurencie.

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.

S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme stravné zdarma a príspevok na cestovanie; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické, humanitné, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok na obdobnej pozícii

• rozvinuté komunikačné zručnosti,

• schopnosť zvládať stres ,námietky a pohotovo argumentovať,
• príjemné vystupovanie a sebaprezentácia
• VP- B s praxou, chuť cestovať
• znalosť a prehľad v oblasti automotive a  ponúkaných finančných produktov,
• schopnosť vyjednávať a presviedčať,
• cit pre obchod,
• vysoká miera samostatnosti a rozhodnosti, flexibilita,
• zodpovednosť, cieľavedomosť, dôslednosť.

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4819878  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac