Pracovník Podpory oddelenia Akceptácie

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Termín nástupu
asap prípadne dohodou
1 100 EUR/mesiacmožnosť variabilných odmien na mesačnej báze do výšky dvoch platov ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu oddelenia Akceptácie v medzinárodnej finančnej inštitúcii!
Ako Pracovník Podpory oddelenia Akceptácie budete zodpovedať najmä za:
• dôsledné spracovanie osobných údajov klienta,
• overovanie správnosti informácií poskytnutých klientom,
• kontrola dodanej zmluvnej dokumentácie,
• vyhodnotenie došlých žiadostí o úver podľa interných pravidiel spoločnosti,
• financovanie schválených zmlúv,
• podieľanie sa na znižovaní úverového rizika,
• komunikácia s obchodnými partnermi a Obchodným oddelením spoločnosti.

Sme dynamický a motivovaný tím so skutočnou víziou. Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, a preto im poskytujeme: relax room, pitný režim a sodastream, kávu, čaj, mlieko, nový pekný a farebný priestor s výnimočným výhľadom, flexibilný pracovný čas.
S kolegami si zvykneme pripravovať spoločné raňajky; poskytujeme finančný príspevok na stravovanie zo Sociálneho fondu a príspevok na cestovanie ; organizujeme teambuildingové aktivity a dbáme na neustály rozvoj zručností.

Žiadosť a životopis v slovenskom jazyku nám posielajte, prosím, e-mailom. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Spoľahlivosť, dôslednosť a zameranie na detail
• Proklientské nastavenie
• Profesionálny verbálny aj písomný prejav
• Pracovitosť, výkonnosť
• Flexibilita – samostatnosť aj práca v tíme
• Lojalita a diskrétnosť

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2447146  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac