Kuchár

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Food Station, Belá 7271, Trenčín, 94501, OC Laugaricio, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Food Station, Trenčín
Ponúkame prácu Kuchára. Prax v danom obore, zodpovednosť. Príprava denného menu alebo alla carte, podľa toho, v čom ste skúsenejší, čo Vás viac napĺňa.
- Prax
- Chuť napredovať a učiť sa novým veciam
- Tímová práca
- Mladý kolektív

Osobné ohodnotenie podľa pracovných skúseností a výkonu, práca v mladom tíme, v čistom prostredí a neposlednom rade v kvalitne vybavenej kuchyni. Možnosť osobného rastu, aj finančného. Výborný pracovný čas, každý deň otvorené len od 9.00- 21.00 hod.

Informácie o výberovom konaní

Využite telefonický kontakt alebo email
CV spolu s fotografiou zasielajte na email
[email protected]

Info na t.č. 0904 326 222

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Samostatnosť
Prax v danom obore
Prax s jedlami
Schopnosť pracovať v jednom teame

TPP - prax
brigádne-prax
Polovičný prac.pomer mozný

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita a spokojnosť zákazníka je prvoradá.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 691952  Dátum zverejnenia: 16.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1000 EUR/mesiac