Kuchár

FIVE POINTS COFFEE

Miesto práce
Panská 23, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra, ktorý dokáže rozmýšlať komplexne , má vzťah k vareniu, k modernej kuchyni a surovinám a má určitú mieru zodpovednosti.
Starostlivosť o kvalitu, nákup surovín, príprava jedál, realizácia pri tvorbe jedálnej ponuky

Sme mladý koncept orientovaný na kvalitnú kávu, dobré víno a v neposlednom rade aj chutné jedlo. Mnohí u nás začínajú deň pri raňajkách, pokračujú nápaditým obedom a zakončia ho pri poháre vína s drobným snackom. Ak chceš aj ty byť súčasťou tohto dobrodružstva, hľadáme práve Teba! Očakávame zodpovedný prístup k práci, prax v gastronómií a nápaditosť. Ponúkame férový prístup, perspektívne zamestnanie s potenciálom kariérneho rastu a zodpovedajúce finančné ohodnotenie. Tvojou úlohou bude príprava pokrmov podľa jedálneho lístka, dodržiavanie nastavených noriem a postupov a zodpovednosť za dodržiavanie hygieny. Ak si sa našiel v týchto riadkoch, budeme radi ak dáš o sebe vedieť!

Moderný priestor, kvalitné vybavenie, efektívny tím, práca v čistom prostredí, osobné ohodnocovanie, možnosť osobného rastu

Životopis prosíme zaslať emailom alebo nás môžete telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Chuť pracovať a učiť sa novým veciam.
Líder
Organizovanie kuchyne a práce

FIVE POINTS COFFEE: Bistro prevádzka v srdci Bratislavy s dôrazom na kvalitné produkty a kávu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3060487  Dátum zverejnenia: 3.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200