Barista / Seller

Coffee Brothers

OC Centrál ( Interiér ) / Laurinská ( exteriér ) / Mlynské Nivy ( Interiér ), Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ambulantný predaj teplých a studených nápojov na čerstvom vzduchu.
-komunikácia so zákazníkmi.

Osobne

Pred zaslaním žiadosti Vás žiadame o poriadne preštudovanie si vizuálu a filozofie spoločnosti.
Uchádzač by sa mal s koncepciou stotožňovať. ( Info - FB - Coffee Brothers Web - www.coffeebrothers.sk.

Ide o prácu v dobrom kolektíva, s milými zákaznikmi na čerstvom vzduchu pri hudbe 1. republiky. Veľkou výhodou je že budete pracovať s kvalitou, inak povedané, budete môcť byť hrdí na to čo zákazníkom vytvárate, nie sa za to hanbiť.
Dôležitý je úsmev, komunikácia so zákazníkmi. Prax podmienkou nie je, vieme Vás profesionálnemu baristickému umeniu zaškoliť.

Vek nehrá rolu.

POPROSÍME ZASLAŤ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU + MOTIVAČNÝ LIST na email info@coffeebrothers.sk .
Na nekompletné životopisy nereagujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Komunikatívnosť, chuť pracovať, pozitívny prístup, profesionalita a hlavne úsmev:)

Nie je káva ako káva, vznikli sme za účelom priniesť do Bratislavy kvalitu kávy so sebou / Coffee 2 Go. Dali sme si záležať na kvalite strojov, kávy, jej samotnej príprave a kvalite ostatných nápojovy.
Celý koncept je ladený v štýle 20.-30. rokov minulého storočia.

Web - www.coffeebrothers.sk
FB - Coffee Brothers
Insta - coffee_brothers

Eisnerova 38
84107 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2123310   Dátum zverejnenia: 15.11.2016