Srbsky hovoriaci disponent flotily / logistický špecialista / plánovač prepravy

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnava-Modranka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA:
Nábor robíme na pozíciu SRBSKY HOVORIACI DISPONENT FLOTILY / LOGISTICKÝ ŠPECIALISTA / PLÁNOVAČ PREPRAVY

pracovné miesto: TRNAVA - MODRANKA (SK)

Náplň práce:

- Riadenie vozového parku medzinárodných kamiónov, monitorovanie nákladov, spotreby, ciest, pracovných smien, jazdného času a času odpočinku, operácií pri nákládke a vykládke, výkonu vodičov;
- Každodenný kontakt so zákazníkmi, dodávateľmi a medzinárodnými tímami; využívanie výmenných nákladných platforiem (Timocom, Trans, Teleroute, Transporeon etc.) na získanie / zabezpečenie predaja nákladu, zadávanie objednávok, rokovanie o cenách, vykonávanie prepravy včas a hospodárne efektívnych spôsobom;
- Vypracovanie a udržiavanie medzinárodnej siete úspešných a dlhodobých obchodných vzťahov s pravidelnými zákaznákmi a dôveryhodnými dodávateľmi;

Motivačný list a CV posielajte na:
[email protected]

Ponúkame:

- stravnými lístkami
- Neustály tréning a pokročilé pracovné prostriedky
- Medzinárodné pracovné prostredie a geografickú mobilitu (celá Európa)
- Každodenné využitie cudzích jazykov
- Atraktívny plat a rozvojové plány
- Kariérny postup v silnej, štruktúrovanej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

- Odolnosť voči stresu, iniciatívnosť, prístup k rozhodovaniu, riešenie problémov, tímová práca v dynamickom, rýchlo sa meniacom prostredí;
- Analytické a organizačné skúsenosti, schopnosť efektívne komunikovať a vyjednávať a tímová spolupráca sú veľmi žiadané;

Jazyky:

- srbsky a anglicky; taliančina je veľkou výhodou
- Ďaľšie jazyky: srbsčina , čeština, slovenčina, bulharčina, rumunčina, ruština, maďarčina, macedónčina

CODOGNOTTO Slovensko, s.r.o. je súčasťou CODOGNOTTO GROUP, medzinárodnej prepravnej, logistickej a špedičnej spoločnosti, ktorá zamestnáva vo svojich približne 50 pobočkách viac ako 900 ľudí po celom svete.
S flotilou takmer 1400 kamionóv a vlastným vozovým parkom sa nám darí zabezpečiť pravidelnú cestnú nákladnú prepravu v rámci celej Európy.
Codognotto vlastní pobočky, sklady a flotily v 21 krajinách: v Taliansku, Francúzsku, Luxembursku, Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Poľsku, Bielorusku, Indii, Singapure, Dubaji...

www.codognotto.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3000075  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000