Účtovník / Účtovníčka (Ref. č.: Účtovník / účtovníčk)

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Modranka, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlých faktúr, pokladne a interných dokladov
- sledovanie splatnosti došlých faktúr a následné úhrady - spracovanie došlej pošty
- komunikácia s dodávateľmi (prevažne v anglicom jazyku)
- reporting a komunikácia s materskou spoločnosťou v Taliansku

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť, zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Dynamics NAV - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Prax v oblasti účtovníctva minimálne 3 roky
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu.

CODOGNOTTO GROUP je medzinárodná prepravná, logistická a špedičná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 950 ľudí vo svojich približne 40 pobočkách v najmenej 19 krajinách po celom svete.
S flotilou takmer 1400 kamionóv a vozovým parkom tretích dopravných spoločností sa nám darí zabezpečiť pravidelnú cestnú nákladnú dopravu cez celú Európu.
Codognotto Group je prítomná a aktívna v Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Rakúsku, Nemecku, vo Veľkej Británii, v Bulharsku, Rumunsku,Srbsku, na Slovensku, v Poľsku, Bielorusku, Indii, Singapure a v Dubaji.
www.codognotto.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Sereďská 255/4013
91705 Modranka (Trnava)
ID: 1131517   Dátum zverejnenia: 6.10.2016