Programátor/ Web dizajnér (Ref. č.: Programator)

CODES CREATIVE STUDIO, s.r.o.

Miesto práce
Tehelná 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho digitálneho tímu hľadáme programátora s kreatívnym myslením.
Tvojou prácou bude predovšetkým programovanie webov a príprava e-shopov.
Výhodou, nie však podmienkou je znalosť 3D softvérov.

Hľadáme zanieteného, talentovaného a skúseného človeka, ktorý by dobre zapadol do nášho tímu.

- práca v príjemnom a modernom prostredí
- pracovná stanica (Mac alebo Windows) s dvoma monitormi
- možnosť osobného rozvoja a príležitosť učiť sa
- odborná literatúra
- pravidelné dávky kofeínu

Si kreatívny, iniciatívny, tímový hráč, schopný viesť projekt od nápadu až po realizáciu? Máš chuť sa neustále zlepšovať a skúšať niečo nové? Si kultúrne rozhľadený a vždy v obraze o najnovších trendoch? V povolaní programátora nevidíš len prácu, ale životnú náplň? Ak si na tieto otázky odpovedal "áno", neváhaj a prihlás sa!

Prosíme, berte na vedomie, že prihlášky bez portfólia nebudeme brať do úvahy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 57 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Google Analytics - základy

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
WordPress - pokročilý
MySQL - základy

Najdôležitejší je pre nás zmysel pre zodpovednosť a schopnosť dodržať termíny.

Sme kreatívne štúdio, založené v roku 1992 so zameraním na komunikáciu, grafický dizajn, web dizajn, profesionálnu fotografiu a produkciu v uvedených oblastiach. Pri tvorbe nám pomáha napríklad aj náš vlastný fotoateliér. Od zadania klienta až po realizáciu máme celý proces pod kontrolou. Sme tím pozostávajúci z viac ako desiatich kreatívcov, odborníkov a dvoch malých bielych psíkov. Naša filozofia je jednoduchá: jasne pochopiť, aké sú ciele našich klientov, a dodať riešenia, ktoré upútajú a odlíšia ich od konkurencie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CODES CREATIVE, s.r.o.
Tehelná 24
831 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2830001   Dátum zverejnenia: 30.11.2016