Programátor v jazyku C# alebo C++

Codematics s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Codematics je novovzniknutá spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku ako aj vývojom vlastných softvérových produktov. Ide o jedinečnú príležitosť najmä pre absolventov vysokých škôl na uplatnenie a prehĺbenie znalostí nadobudnutých počas štúdia ako aj získanie nových. Náplňou práce je samostatné vykonávanie projektov od ich návrhu, cez vypracovanie až po podporu po nasadení produktu, pod dozorom skúsených architektov a coachov, ktorá zahŕňa najmä:
- Štúdium nových technológií
- Návrh softvérového riešenia
- Vývoj softvéru najmä v jazykoch C# a C/C++
- Tvorba používateľskej a technickej dokumentácie
- Nasadenie riešenia u zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie (ideálne IT zamerania)
- Schopnosť pracovať samostatne a v malom kolektíve
- Chuť a schopnosť rýchlo sa učiť a osvojiť si nové technológie
- Schopnosť prispôsobiť sa dynamickým projektom
- Orientácia na detail a precíznosť
- Relačné databázy SQL na úrovni pokročilý
- Skúsenosť aspoň s jedným aplikačným serverom (SOAP, REST)

Informačné technológie, počítačové služby

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1647475  Dátum zverejnenia: 19.10.2015