Executive pre kľúčových zákazníkov

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame vám dvere do oddelenia kľúčových zákazníkov. Na pozíciu EXECUTIVE PRE KĽÚČOVÝCH ZÁKAZNÍKOV hľadáme kolegu, ktorý má chuť a schopnosť sa rýchlo učiť, každú úlohu dokončiť a rozvíjať partnerský vzťah so zákazníkom.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za zverenú oblasť, špecifický kanál alebo formát u vybraných zákazníkov tradičného trhu
• Vyjednávanie s kontaktnou osobou na strane zákazníka ohľadne promócií a trade marketingových aktivít
• Spolupráca na zverených projektoch
• Neustále sa učí od svojho nadriadeného kompetencie a zodpovednosti role manažéra pre kľúčových zákazníkov
• Pravidelne navštevuje prevádzky a centrálu zákazníka
• Interné a externé zabezpečenie, nastavenie správnosti fungovania promočných aktivít (systémovo, medzi oddeleniami) a ich vyhodnotenie

Čo u Vás hľadáme:
• Skúsenosti z oblasti obchodu, marketingu, trade marketingu min. 1 rok
• VŠ vzdelanie, ekonomické výhodou, zahraničný študijný / pracovný pobyt výhodou
• Schopnosť a chuť sa proaktívne učiť
• Vedieť vyjednávať a jednať s rôznymi osobnostnými typmi
• Schopnosť organizovať so zameraním na detail
• Chuť prezentovať pred zákazníkom a manažmentom
• Pripravenosť rozbehnúť a riadiť vlastné projekty, zákazníkov či inú zverenú agendu
• Finančné povedomie
• Znalosť MS Office, znalosť SAP výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Aktívny šofér s chuťou cestovať

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2853427  Dátum zverejnenia: 17.1.2017