Commercial trainee SK

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská 1, P.O.Box 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola HBC hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu TRAINEE pre obchodné oddelenie v Slovenskej republike.

Zaujíma Ťa obchod? Máš potenciál a chceš ho rozvíjať? Chceš si vybudovať kariéru v silnej medzinárodnej spoločnosti?

Možno hľadáme práve TEBA!

V našom trainee programe budeš súčasťou rozvojového programu, ktorý je vytvorený špeciálne pre potreby obchodného oddelenia. Na tejto pozícii budeš dosahovať plnenie cieľov za pomoci mentora, ktorý Ti bude pridelený. Budeš získavať skúsenosti, ktoré následne môžeš uplatniť na pozícii v rámci obchodného oddelenia, oddelenia pre kľúčových zákazníkov či oddelenia marketingu. Budeš súčasťou diania v našom biznise a taktiež projektov v rámci celej spoločnosti Coca-Cola HBC. Trainee program trvá až dva roky. Voľná pozícia sa nachádza v Bratislave a nástup je možný od 1.6.2016, prípadne dohodu.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:

Trainee program zahrňuje:
• Uvedenie a predstavenie spoločnosti
• Pracovnú skúsenosť na obchodnom oddelení vrátane rotácie naprieč celým obchodným oddelením
• Balíček profesionálnych tréningov
• Aktívne zapojenie do projektov
• Tieňovanie skúsených manažérov a účasť na poradách vedenia

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Motivačný systém finančného ohodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; kafetéria-systém flexibilných benefitov; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Ďalšie benefity: mobilný telefón; iPad; služobný automobil i pre súkromné použitie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme:
• Ukončené VŠ vzdelanie (min. bakalárske)
• Max. 2 roky pracovných skúseností (obchodné alebo marketingové odd. výhodou)
• Nadšenie, zdravá ambicióznosť a proaktívny prístup
• Schopnosť rýchle reagovať na zmeny
• Komunikačné a prezentačné zručnosti
• Ochota cestovať, pôsobiť i na inej pobočke
• Aktívna angličtina (B2,C1)
• Znalosť MS Office, SAP
• Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2528053  Dátum zverejnenia: 21.4.2016