Obchodný zástupca - Galanta a okolie

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Galanta, Trnavský kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola Hellenic je jedným z najväčších svetových výrobcov a distribútorov produktov spoločnosti Coca-Cola Company s predajom viac než 2 miliardy unifikovaných prepraviek. Svoje produkty ponúkame celkovo v 28 krajinách pre viac ako 560 miliónov spotrebiteľov.

Coca-Cola HBC Slovenská republika a Coca-Cola HBC Česká republika sú významnými spoločnosťami v potravinárskom priemysle v obidvoch krajinách, v ktorých pôsobia ako výrobcovia a predajcovia značkových nealkoholických nápojov spoločnosti The Coca-Cola Company.

Ponúkame svoje produkty viac ako 15 miliónom spotrebiteľov v dvoch krajinách. Vyrábame a distribuujeme unikátne portfólio kvalitných značiek nealkoholických nápojov, prinášame na trh svoje nadšenie pre skvelú exekúciu a kladieme dôraz na svoju úlohu v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Coca-Cola HBC hľadá vhodného uchádzača na pozíciu Obchodný zástupca. Obchodný zástupca je zodpovedný za budovanie a udržiavanie vplyvných vzťahov so zákazníkmi a rozvíjanie zákazníkov s cieľom zvýšiť dostupnosť produktov spoločnosti CC HBC SK na trhu, zvýšiť podiel v segmente nealkoholických nápojov a priniesť do spoločnosti profitabilný objem predaja.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
• Dosahuje a zvyšuje profitabilný objem predaja a podiel na trhu s nealkoholickými nápojmi.
• V spolupráci so zákazníkmi identifikuje a využíva predajné príležitosti pre rast danej kategórie.
• Proaktívne buduje a rozvíja formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými zákazníkmi.
• Získava dôveru zákazníka pre efektívnu realizáciu obchodných aktivít CC HBC.
• Požiadavky zákazníka a jeho priority rieši včas, efektivne a vždy s pridanou hodnotou pre zákazníka.
• Implementuje dohodnuté obchodné a marketingové aktivity pre zverený segment trhu tým, že zabezpečuje:
- plnú distribúciu,
- primeraný stav zásob (zabezpečuje priame a nepriame objednávky),
- merchandisingové štandardy,
- umiestnenie POP materiálov/stojanov v súlade so štandardami spoločnosti,
- funkčnosť a relevantnosť umiestnených zariadení na prevádzke.
• Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu s cieľom zdielať informácie s ostatnými kolegami, obchodníkmi telefonického predaja a ďalšími oddeleniami, zabezpečuje aktuálne dáta v databázach.

Ponúkame:
• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Dalšie benefity: mobilný telefón; notebook; iPad; služobný automobil i pre súkromé použitie

Coca-Cola Hellenic je zamestnávateľom rovných príležitostí. Vaša prihláška bude spracovaná a uchovaná v súlade s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• Efektívnu komunikáciu smerom k zákazníkom a kolegom
• Nadšenie, flexibilné reakcie a pozitívny prístup k zmenám
• Predajné skúsenosti a preukazateľné výsledky, alebo schopnosť naučiť sa aplikovať predajné a vyjednávacie schopnosti
• Vytrvalosť pri dosahovaní cieľov / vlastná motivácia doťahovať veci do konca
• Schopnosť vnímať a vyhľadávať obchodné príležitosti
• Umenie plánovať (dlhodobé/krátkodobé) a stanovovať priority v denných aktivitách, sebakontrola
• Schopnosť budovať efektívne vzťahy so zákazníkmi, aktívne načúvať zákazníkom a rozvíjať ich
• SŠ/VŠ vzdelanie
• Základná znalosť obchodnej matematiky
• Základná znalosť technológií (práca s iPadom)
• VP sk. B, aktívny vodič / radosť zo šoférovania
• Bydlisko v požadovanom regióne

Výhodou:
• Skúsenosti na pozícii obchodný zástupca
• Znalosť SAP systémov
• Znalosť anglického jazyka
• Bydlisko v požadovanej lokalite

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2428710  Dátum zverejnenia: 23.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + variabilná zložka