Daňový špecialista SK

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská 1, P.O.Box 37, Bratislava, Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola Hellenic je jedným z najväčších svetových výrobcov a distribútorov produktov spoločnosti The Coca-Cola Company s predajom viac ako 2 miliardy unifikovaných prepraviek. Svoje produkty ponúka celkovo v 28 krajinách viac ako 560 miliónom spotrebiteľov.
Coca-Cola HBC Slovenská republika a Coca-Cola HBC Česká republika sú významnými spoločnosťami v potravinárskom priemysle v každej z dvoch krajín, v ktorých pôsobia ako výrobcovia značkových nealkoholických nápojov spoločnosti The Coca-Cola Company.
Ponúkame svoje produkty viac ako 15 miliónom spotrebiteľov v dvoch krajinách. Vyrábame a distribuujeme unikátne portfólio kvalitných značiek nealkoholických nápojov, prinášame na trh svoje nadšenie pre skvelú exekúciu a kladieme dôraz na svoju úlohu v oblasti spoločenskej zodpovednosti.
Coca-Cola HBC hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu Daňový špecialista SK. Daňový špecialista SK je zodpovedný za vykonávanie činností spojených s daňovými záležitosťami spoločnosti, za kontrolu daní a účtovníctva v príslušnej dokumentácii.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
• spravuje agendu DPH - spracováva priznanie k DPH a kontrolných výkazov pre Slovensko
• kontroluje správnosť daňových dokumentov a ostatné daňové povinnosti vyplývajúce z príslušných zákonov SR
• zabezpečuje komunikáciu s finančným úradom, vybavuje reklamácie v zmysle uplatnenia odpočítateľných a neodpočitateľných položiek
• podieľa sa na kontakte s externými dodávateľmi daňových služieb
• zúčastňuje sa daňových rokovaní za spoločnosť, komunikuje so správcom dane
• vyjadruje sa k návrhom zmlúv v daňových otázkach
• rieši daňové problémy, daňovú optimalizáciu, kontroluje daňové a nedaňové účtovné položky
• zastrešuje agendu nepriamych daní, poistenia, Intrastat
• spravuje systém vydávania a evidencie plných mocí

• Ako miesto výkonu pozície daňového špecialistu pre Slovenskú Republiku si možno vybrať buď Bratislavu či Prahu. Obidve miesta výkonu sú možné
• prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
• samostatnú a zodpovednú prácu
uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• poznanie a porozumenie procesov v dynamickom korporátnom prostredí
• možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; fasovania produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; systém flexibilných benefitov - kafetéria; príspevok na dôchodkové pripoistenie; stravovanie v kantíne / príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• ďalšie benefity: mobilný telefón; notebook; možnosť využívať home office

Coca-Cola Hellenic je zamestnávateľom rovnakých príležitostí. Vaša prihláška bude spracovaná a uchovaná v súlade s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ ekonomického smeru alebo SŠ s dlhodobou praxou v obore
• prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
• znalosť účtovnej a daňovej legislatívy SR podmienkou
• komunikačné zručnosti, vyjednávacie schopnosti
• zameranie na výsledky
• samostatnosť, ale aj schopnosť tímovej spolupráce
• odolnosť voči stresu a schopnosť prijímať riziko
• základná znalosť angličtiny
• pokročilá znalosť MS Office
• VP sk. B a ochota cestovať medzi CZ a SK (v prípade potreby)

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2409399  Dátum zverejnenia: 2.3.2016