Category management specialist (Catman)

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská 1, P.O.Box 37, Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola Hellenic je jedním z největších světových výrobců a distributorů produktů společnosti The Coca-Cola Company s prodejem více než 2 miliardy unifikovaných přepravek. Své produkty nabízí celkově ve 28 zemích více než 560 milionů spotřebitelů.

Coca-Cola HBC Česká republika a Coca-Cola HBC Slovenská republika jsou významnými společnostmi v potravinářském průmyslu v každé ze dvou zemí, v nichž působí jako výrobci značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company.

Nabízíme své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů ve dvou zemích. Vyrábíme a distribuujeme unikátní portfolio kvalitních značek nealkoholických nápojů, přinášíme na trh své nadšení pro skvělou exekuci a klademe důraz na svou roli v oblasti společenské odpovědnosti.

Coca-Cola HBC hledá vhodné uchazeče na pozici specialista řízení kategorií. Specialista řízení kategorií je zodpovědný za zjišťování potřeb rozvoje strategií pro jednotlivé kategorie u významných zákazníků na základě podnětů od zákazníků, manažerů pro klíčové zákazníky a na základě komerčních analýz. Přichází s návrhy na implementaci strategie u jednotlivých klíčových zákazníků tak, aby došlo k růstu podílu na trhu.

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI:
• zajišťuje dispečink pro centrální sklady klíčových zákazníků a přeprav mezi pobočkami v rámci regionu
• zastupuje ostatní kolegy v rámci týmu kamionové přepravy – dispečink nejen pro centrální sklady
• připravuje plán rozvozu/zajištění dopravy s ohledem na efektivní využití nákladů a dle stanoveného času závozu k jednotlivým
• eviduje a vyhodnocuje efektivitu rozvozů produktů a KPIs logistických partnerů
• zajišťuje plné využití všech dostupných zdrojů
• přispívá k naplnění nastavených cílů společnosti
• na denní bázi řeší situace vzniklé v souvislosti s (distribucí k zákazníkům s ostatními odděleními společnosti a logistickými partnery
• navrhuje zlepšení v rámci oddělení distribuce
• připravuje denní/týdenní/měsíční distribuční reporty dle zadání
• spravuje příslušná distribuční data a systémy
• v případě potřeby se podílí na testování nových funkcionalit
• zajišťuje podklady pro fakturaci smluvních dopravců

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
• Samostatnou a zodpovědnou práci
• Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
• Poznání a porozumnění procesů v dynamickém korporátním prostředí
• Motivující systém finančního ohodnocení
• Zaškolení a profesionální tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností
• Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
• Další benefity: mobilní telefon; notebook

Coca-Cola Hellenic je zaměstnavatelem rovných příležitostí. Vaše přihláška bude zpracována a uchována v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Znalost anglického jazyka – středně pokročilá úroveň – aktivní komunikce
• min. 1 rok zkušeností v zákaznickém servisu, distribuci a přepravě nebo v příbuzných oblastech
• pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
• ochota pracovat v případě potřeby i v nočních směnách
• výborné písemné a verbální komunikační dovednosti
• výborné organizační, plánovací a analytické schopnosti
• schopnost pracovat pod stresem a řešit nestandardní situace
• spolehlivost, samostatnost, orientace na zákazníka

Výhodou:

• znalost systému SAP

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2328421  Dátum zverejnenia: 26.11.2015