HR Specialist

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €/m + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje podporu manažérom v oblasti náboru a výberu zamestnancov
• Podieľa sa na implementácii organizačných zmien
• Pomáha vytvárať dobré zamestnanecké vzťahy
• Zaisťuje a organizuje pravidelné hodnotenia zamestnancov, podieľa sa na identifikácii rozvojových potrieb zamestnancov a realizácii rozvojových aktivít
• Aktívne podporuje procesy talent managementu
• Podieľa sa na riadení odmeňovania zamestnancov vo zverených oblastiach
• Poskytuje konzultácie v otázkach riadenia výkonu a pracovného práva
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci HR na vytváraní HR procesov a ich úprav

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Vzdelávanie zamestnancov, odborné tréningy a školenia v súvislosti s vykonávanou pozíciou
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Dalšie benefity: mobilný telefón; notebook

Coca-Cola Hellenic je zamestnávateľom rovných príležitostí. Vaša prihláška bude spracovaná a uchovaná v súlade s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Min. 2-3 ročná skúsenosť so všetkými oblasťami HR (primárne pracovné právo, talent management)
• Schopnosť budovať vťahy s internými a externými partnermi prostredníctvom efektívnej komunikácie
• Schopnosť a motivácia pracovať samostatne s riadením zo zahraničia
• Porozumenie a záujem o fungovanie FMCG businessu
• Schopnosť vyjednávať a ovplyvňovať rôzne úrovne riadenia
• VŠ vzdelanie v oblasti HR výhodou
• Pokročilá znalosť anglického jazyka
• VP sk. B, aktívny vodič
• Ochota cestovať po Slovensku a do Prahy

Výhodou:
• Znalosť SAP systému
• Znalosť FMCG prostredia

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1832030  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €/m + bonusy