Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca - Hunter pre Bratislava a blízke okolie

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMěsíční bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu pre región Západné Slovensko (Bratislava a blízke okolie).

Máte záujem o obchod, prácu v teréne a perspektívnu kariéru s možnosťou dlhodobého rozvoja? Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou rastúceho tímu najväčšej svetovej značky nápojov.

Koho hľadáme?

Do nášho tímu Out of Home hľadáme nového obchodníka, ktorý vyhľadáva, identifikuje a získava zákazníkov s najväčšími obchodnými príležitosťami pre Coca-Cola HBC v jednom z našich strategicky najdôležitejších regiónov západného Slovenska a spoločne s obchodnými zástupcami v regióne buduje a udržiava vzťahy so zákazníkmi s cieľom zvýšiť dostupnosť produktov spoločnosti na trhu a aktivovať prevádzku.

Hlavné zodpovednosti obchodného zástupcu:

  • Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu a konkurenčné aktivity s cieľom tvorby vlastných obchodných aktivít.
  • Vyhľadáva nové predajné príležitosti.
  • Získava nových zákazníkov s cieľom zvýšiť podiel v segmente nealkoholických, alkoholických nápojov a iných produktov z distribučného programu CC HBC a priniesť do spoločnosti profitabilný objem predaja.
  • V spolupráci so zákazníkmi identifikuje a využíva predajné príležitosti pre rast danej kategórie.
  • Navrhuje, pripravuje a zabezpečuje schválenie obchodných podmienok u týchto zákazníkov.
  • Proaktívne buduje a rozvíja formálne a neformálne vzťahy so zákazníkmi a prehlbuje porozumenie ich potrieb.
  • Vhodne alokuje a využíva svoj čas a zverené zdroje a investície (marketingová podpora, marketingové materiály, sampling).

Prečo si vybrať práve nás?

  • Motivujúci systém finančného ohodnotenia s mesačnými bonusmi v závislosti od osobného výkonu.
  • Zaškolenie a profesionálny tréning na podporu predaja, vyjednávania a komunikačných zručností.
  • Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Samostatná a zodpovedná dynamická práca v teréne a každodenný kontakt so zákazníkom.
  • Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti so vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou, v prostredí s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • 5 týždňov dovolenky a 2 dni sick day
  • služobný automobil aj na súkromné účely
  • mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny
  • flexibilný systém benefitov - Kafetéria;
  • doplnkové dôchodkové sporenie;
  • príspevok na stravovanie;
  • zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov;
  • možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
  • Dalšie benefity: mobilný telefón; iPad; služobný automobil i na súkromé použitie

Aké sú Vaše tajné ingrediencie a ako viete, že Vás hľadáme?

  • Máte radi prácu a každodenný kontakt s ľuďmi, ste flexibilný/á, máte pozitívny prístup k zmenám a potenciál pôsobiť ako ambassador značky. Hľadáte dynamickú prácu v odbore?
  • Máte predpoklady pre profesiu obchodníka overené praxou - ideálne 2-3 roky skúseností ako obchodník.
  • Skúsenosti s HORECA segmentom alebo rýchlo sa pohybujúcim tovarom - výhodou.
  • Dokážete sa rýchlo učiť a ste otvorení školeniam o tom, ako uplatňovať predajné a vyjednávacie zručnosti v praxi.
  • Schopnosť komunikovať a budovať vzťahy so zákazníkmi.
  • Nadšenie, flexibilita, pozitívny prístup k zmenám, ktoré pohýnajú veci dopredu.
  • Vytrvalosť pri dosahovaní cieľov / vlastná motivácia doťahovať veci do konca a radi vidíte výsledky svojej práce.
  • Túžba byť v teréne každý deň a ochota cestovať v regióne.
  • Máte ukončené stredoškolské vzdelanie (minimálne s maturitou).
  • Máte základné znalosti obchodnej matematiky a základné znalosti informačných technológií (práca s iPadom alebo telefónom pre vás nie je problém).
  • Máte vodičský preukaz sk. B, ste aktívnym vodičom (a samozrejme vás šoférovanie baví).
  • Bydlisko v konkrétnej alebo blízkej lokalite zvereného regiónu (maximálne do 30 minút), znalosť Bratislavy výhodou.
  • Plynulá slovenčina (materinský jazyk), komunikatívna angličtina je výhodou.

A čo možno očakávať od výberového konania?

  • Po podaní žiadosti a odoslaní životopisu budete požiadaný/á o vyplnenie krátkeho automatického dotazníka so základnými informáciami.
  • Ak sa dostanete do užšieho výberu, bude vám zaslaný odkaz na vyplnenie interaktívneho testu.
  • Spätnú väzbu potom dostanete telefonicky alebo e-mailom.
  • V prípade, že usúdime, že by váš profil mohol zapadnúť do nášho tímu, náš náborový pracovník vás bude kontaktovať, zodpovie vám všetky prípadné otázky a dohodne s vami termín pohovoru a časový rámec výberového konania (napr. kedy by ste mohli nastúpiť a ako bude výberové konanie prebiehať).
  • Stretnete sa osobne s oblastným manažérom predaja/vedúcim predajného tímu (budúcim potenciálnym nadriadeným).

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou skvelého tímu! Tešíme sa na Váš životopis! :)

Podnikové stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Zdravotné voľno
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Mobilný telefón
Možnosť si nadpracovať hodiny
Auto aj na súkromné účely
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Dolores Veverová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku