Area Sales Manager - juh Slovenska

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola HBC hľadá vhodného uchádzača na pozíciu Vedúci obchodného tímu. Vedúci obchodného tímu je zodpovedný za výsledky a vedenie tímu obchodných zástupcov. Na tejto pozícii budete priamo podriadený/á regionálnemu manažérovi predaja.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
• Zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov zvereného tímu
• Tréning, mentoring, koučovanie, poskytovanie spätnej väzby a sledovanie výsledkov tímu
• Motivácia podriadených, osobnostný a profesný rozvoj ľudí v time
• Uplatňovanie efektívnej komunikácia a pravidelné získavanie spätnej väzby od podriadených
• Riadenie činnosti obchodných zástupcov a ich pravidelná kontrola
• Zodpovednosť za úroveň exekúcie v zverenej oblasti a jej hodnotenie
• Samostatné hodnotenie a riešenie vzniknutých štandardných a neštandardných situácií
• Budovanie vzťahov so zákazníkom s dôrazom na jeho maximálnu spokojnosť
• Aktívne vyhľadávanie príležitostí k zlepšeniu a následne riešeniu či navrhovaniu riešenia v spolupráci s naddriadeným a kolegami

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Dalšie benefity: mobilný telefón; notebook; iPad; služobný automobil i pre súkromé použitie

Coca-Cola Hellenic je zamestnávateľom rovných príležitostí. Vaša prihláška bude spracovaná a uchovaná v súlade s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax v obchode 2-3 roky podmienkou
• Skúsenosti s vedením tímu
• Schopnosť byť lídrom, preukazovať energiu pre vedenie tímu obchodných zástupcov
• Schopnosť ísť príkladom
• Zameranie na plnenie cieľov motivovaním tímu
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Vyzretá osoba so všeobecným prehľadom, odolná voči stresu
• Schopnosť a chuť učiť sa novým veciam
• Pokročilá znalosť obchodnej matematiky
• SŠ/VŠ vzdelanie
• Základná znalosť technológií (práca s iPadom)
• VP sk. B, aktívny vodič / radosť z riadenia

Výhodou:
• Znalosť SAP systému
• Stredne pokročilá znalosť anglického jazyka

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov