Podnikový právnik - Senior (Praha)

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Českobrodská 1329, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje s lokálním managementem na vytváření návrhů rozličného spektra obchodních smluv, včetně smluv o prodeji, dodavatelských smluv, smluv servisních, distribučních, nájemních a smluv o zprostředkování. Účastní se vyjednávaní, interpretuje a hodnotí právní důsledky.
- poskytuje rady a konzultace o právních výkladech a dopadech příslušných pracovních a smluvních dohod.
- dohlíží na striktní dodržování korporátních nařízení ze strany lokální operační jednotky, včetně pravidel obchodního chování a všech příslušných právních nařízení zejména těch, které se týkají soutěžního práva.
- řidí probíhající soudní spory a jednání ve vztahu k lokálnímu soutěžnímu právu, pracovnímu právu, právu na ochranu duševního vlastnictví a právu na ochranu životního prostředí.
- spolupracuje s korporátním právním týmem a naplňuje korporátní právní cíle, zajišťuje reporting a implementaci korporátních právních směrnic.
- spolupracuje s daňovými specialiaty ve smluvní oblasti a při vytváření intekorních směrnic.
- připravuje administrativu související s právní činností. Zodpovídá za databázi smluv a smluvních formulářů. Připravuje školení a interní předpisy.
- koordinuje činnost externích právních kanceláří a komunikuje s nimi.

Zamestnanecké výhody, benefity

- prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
- samostatnou a zodpovědnou práci
- uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
- poznání a porozumění procesů v dynamickém korporátním prostředí
- možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
- zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 2 dny sick days; fasování produktů; pitný režim; nákup
- produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů –
- Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvek na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
další benefity: mobilní telefon; notebook

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VŠ právního směru, znalost SK nebo CZ práva
- praxi v oboru min. 5-7 let u mezinárodní právní nebo FMCG nadnárodní společnosti
- zkušenosti zejména s obchodním, občanským, pracovním a soutěžním právem
- výbornou znalost AJ slovem i písmem
- znalost práce s PC
- maximální loajalitu a vysoké pracovní nasazení
- schopnost samostatné i týmové práce
- kariérní ambice

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3128687  Dátum zverejnenia: 12.7.2017