Key Customer Manager

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavuje spoločný obchodný plán za zverených zákazníkov v súlade s kľúčovými stratégiami
- spoločne so zákazníkom vytvára dlhodobú víziu spolupráce
- pripravuje a reviduje P&L analýzu (= Profit&Loss Analysis) pre vybraných zákazníkov, berie v úvahu rozdiely medzi zákazníkmi a pripravuje akčné plány na zvýšenie profitability u zverených zákazníkov
- riadi zákaznícku profitabilitu (nastavuje a vyjednáva obchodné podmienky, portfolio a produktový mix)
- proaktívne rozvíja formálne a neformálne vzťahy s kľúčovými zákazníkmi a prehlbuje porozumenie ich potrebám
- na základe analýzy trhu vyhľadáva ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkom
- spoločnosť s obchodným a marketingovým oddelením zlepšuje kvalitu promočných aktivít
- rozvíja efektívnu spoluprácu medzi oddeleniami – marketing, financie, logistika, právne

- Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
- Samostatnú a zodpovednú prácu
- Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
- Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
- Motivujúci systém finančného hodnotenia
- Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
- Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
- Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
- Dalšie benefity: mobilný telefón; iPad; služobný automobil i pre súkromé použitie

Požiadavky na zamestnanca

- obchodné, marketingové alebo finančné skúsenosti na obdobnej pozícii, minimálne 3 roky
- silné interpersonálne schopnosti, schopnost konštruktivne komunikovať a akceptovať odlišné názory
- vysoká úroveň vyjednávacích schopností
- silné analytické schopnosti a finančné povedomie
- schopnosť presadzovať svoje myšlienky a návrhy prostredníctvom logických argumentov
- odolnosť voči stresu
- znalosť anglického jazyka – pokročilá úroveň
- aktívny vodič
- ochota cestovať
- znalosť systému SAP – výhodou

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3092536  Dátum zverejnenia: 5.6.2017