Technik v oddělení chladících zařízení - Praha

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Praha-Kyje, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola HBC hledá vhodné uchazeče na pozici Technik v oddělení chladících zařízení.

Hlavní zodpovědnosti

* instaluje a demontuje chladící zařízení na základě podnětu od obchodního zástupce
* opravuje zařízení na základě požadavků z dispečinku
* provádí pravidelnou údržbu zařízení
* provádí revizní kontrolu zařízení
* zodpovědnost za inventuru svěřených náhradních dílů, nářadí a ochranných pracovních pomůcek
* drží servisní pohotovost o víkendech a svátcích dle rozpisu služeb

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro
* platná vyhláška 50 §6 (případně §5 s praxí alespoň 1 rok)
* ŘP sk. B
* základní znalost a zkušenost s prací na PC – MS Office
* ochota učit se nové věci
* časová flexibilita, dobrá schopnost plánování, time management
* proaktivní přístup, samostatnost a spolehlivost
* zkušenost se servisováním chladicích zařízení výhodou

Nabízíme:

* práci na plný úvazek a HPP na dobu neurčitou
* pravidelnou měsíční mzdu a bonusy
* možnost na sobě pracovat a dál se posouvat
* 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
* příspěvek na stravování ve firemní kantýně
* 500 Kč měsíčně do Kafeterie (benefity z oblasti sportu, zdraví, kultury…)
* Coca-Colu a další naše nápoje na pracovišti zdarma
* možnost nákupu našich nápojů za zvýhodněnou cenu
* BenefitCALL – výhodný tarif pro volání s vašimi *kamarády a rodinou
* přátelský kolektiv

Coca-Cola Hellenic je zaměstnavatelem rovných příležitostí. Vaše přihláška bude zpracována a uchována v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů

V případě, že Vás pozice zaujala a chcete být zařazen/a do výběrového řízení, klikněte níže na odpovědní okno, budete přesměrování na naše internetové stránky, kde bude možné přihlášení dokončit.

Po vytvoření uživatelského účtu budete moci dokončit přihlášení na pozici do interního systému společnosti Coca-Cola HBC ČR, věnujte proto, prosím registraci pár minut. Získáte tak např. možnost dostávat e-mailové informace o nově vypsaných pozicích nebo svůj profil kdykoli dále měnit a doplňovat.

O tom, že Vaše přihlášení proběhlo úspěšně, budete informováni e-mailem.

Pokud e-mail s potvrzením přijetí Vaší přihlášky do výběrového řízení nemůžete ve své schránce najít, podívejte se, zda e-mail nezachytil software pro blokování nevyžádané pošty a neumístil jej do složky s nevyžádanou poštou.

Více informací o naší společnosti naleznete na adrese www.coca-colahellenic.cz.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2831085  Dátum zverejnenia: 29.11.2016