Zmenový majster

Coavis Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 3, Hlohovec
Termín nástupu
01.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za splnenie stanovených ukazovateľov (KPI´s) a procesnú dokumentáciu
- plánovanie a koordinácia denných výrobných procesov
- riadenie prideleného kolektívu pracovníkov na zmene
- rozvoj, motivácia a odmeňovanie zamestnancov
- zaškoľovanie zamestnancov na pracovisku, hodnotenie ich výkonu
- vedenie mesačnej dochádzky podriadených
- spolupráca pri optimalizácii CT
- vykonávanie LPA auditov
- zodpovednosť za dodržiavanie 5S
- zodpovednosť za dodžiavanie BOZP na pracovisku
- podpora pri lean aktivitách a Kanbane
- implementácia činností týkajúcich sa zlepšenia kvality a nápravných opatrení z LPA , 5S auditov a 8D reportov

V prípade Vášho záujmu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Coavis Slovakia s. r. o. ako pobočka popredného svetového dodávateľa pre automobilový priemysel sa zaoberá montážou palivových čerpadiel pre zákazníkov GM a VW.
Pre náš závod v Hlohovci hľadáme momentálne šikovných a dynamických ľudí s chuťou naštartovať alebo ďalej budovať svoju kariéru v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 3
920 01 Hlohovec
ID: 2956453   Dátum zverejnenia: 2.3.2017