Nastavovač CNC strojov, Kontrolór kvality

CNC frézovanie s.r.o.

CNC frézovanie, s.r.o., Drobného 27, 84102 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4-12 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovač CNC strojov:
- príprava a obrábanie materiálov na základe výkresovej dokumentácie
- nastavenie a programovanie CNC frézy v programovacom jazyku Fanuc
- príprava programov pre CNC frézu v jazyku Edgecam a Solidcam
- zodpovednosť za vykonávanie predpísaného technologického postupu

- práca na dve zmeny:
denná (6:00 - 18:00)
nočná (18:00 - 6:00)

Pozície sú vhodné aj pre zručného absolventa.

- zaškolenie
- možnosť plánovať si zmeny
- zamestnanecké benefity
- mladý kolektív
- motivujúce platové podmienky
- platené nadčasy

Životopisy nám prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- zodpovedný prístup k práci a dôkladné riešenie zadaných úloh
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problém
- skúsenosti s Fanuc a Edgecam, Solidcam výhodou

Firma CNC frézovanie s.r.o. pôsobí v oblasti strojárskej výroby už od roku 2009. Špecializujeme sa na zákazkovú, malosériovú, ako aj sériovú výrobu dielcov s rôznymi stupňami obtiažnosti vyrobiteľnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1816478  Dátum zverejnenia: 11.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4-12 EUR/hodina