Zvárač s CO2

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovinsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 4 EUR/hodina, netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie kovových konštrukcií v ochrannej atmosfére CO2
- Zváranie veľkorozmerných komponentov
- Dokončovacie zvary
- Manipulácie s materiálom
- Čítanie technických výkresov

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Pracovná zmluva na 12 a viac mesiacov
- Len 2 mesačná skúšobná doba
- Zdravotné poistenie
- Sociálne poistenie
- Dni zdravotného voľna (sick days)
- Dni dovolenky
- Preplácanie nadčasov
- Všetka potrebná dokumentácia k práci v zahraničí a ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom

V prípade záujmu posielajte žiadosť a životopis na emailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktná osoba: Zuzana Bencová

Do životopisu uveďte súhlas:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International - Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania budú informovaní všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Dlhoročne pôsobiaca firma v Slovinsku prijme zamestnancov do svojich tovární v mestách Ľubľana a Kranj (20km od Ľubľany).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Počet rokov praxe

2

- Zváračský certifikát na prácu s CO2
- Manuálna zručnosť
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme
- Lojálnosť a spoľahlivosť

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1932446  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 4 EUR/hodina, netto