Headhunter - Sherlock Holmes (Bratislava, Praha)

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Carlton Savoy Building, Mostová 2, Bratislava, Praha
Termín nástupu
čím skôr prídeš tým viac úspechov dosiahneš
Mzdové podmienky (brutto)
podľa toho ako dobrý/a si v negociácií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálny Headhunter je človek, ktorý sa rád hrá, že je Sherlock Holmes. Vie kde a ako nájde presne toho, koho potrebujeme. Ak sa mu náhodou nedarí daného človeka nájsť, nikdy sa nevzdáva a stále pokračuje v pátraní, lebo vie, že trpezlivosť kandidátov prináša :)

Akého Headhuntera Sherlocka hľadáme, čo bude tvojou náplňou práce:

• Hľadáme TEBA, precízneho, dôsledného a trpezlivého, kto sa nikdy nevzdáva
• Vieš si dokonale naplánovať a sledovať kroky svojho pátrania, pretože tvoje pátrania budú medzinárodné
• Proaktívne hľadáš spôsoby, riešenia ako dosiahnuť svoj cieľ
• Rád komunikuješ s ľuďmi, od ktorých prezistíš všetky potrebné informácie ale zároveň ich aj vypočuješ a pochopíš
• Aj keď je Headhunter Sherlock individualista, my vieme, že v srdci si tímový hráč a proaktívne podporuješ svojich kolegov a pomáhaš im
• Hovoríš anglicky na aktívnej úrovni, prípadne aj inými cudzími jazykmi, nemčina je super
• Máš pozitívny vzťah k administratívnej časti svojej práce
• Neustále pracuješ na sebazdokonaľovaní sa
• Chceš rásť v našej spoločnosti a napredovať

Čo ti milý/á Headhunter/ka ponúkame:

• Maximálnu podporu pri tvojom/našom pátraní
• Dokonalý nikdy nekončiaci tréning, ktorý ťa stále bude posúvať vpred
• Prácu v medzinárodnom tíme ľudí, všetci sme úspešní, ambiciózni a veľmi priateľskí :)
• Príležitosť rásť osobnostne, profesijne, pretože u nás žiadne hranice na sebarealizáciu neplatia
• Dobre ťa samozrejme aj ohodnotíme :)

Každý jeden z nás je výnimočný, preto ak sa cítiš byť výnimočný/á aj ty, daj nám o sebe vedieť.

Pošli nám svoj životopis a motivačný list na email [email protected] a my ťa budeme kontaktovať.

Taktiež nám prosím potvrď súhlas so spracovaním tvojich osobných údajov, zákon na nás stále číha.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International - Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kto sme:

Sme CNA International. Aktuálne sme v 12 krajinách s Headquater v UK a regionalnou headquater pre CEE&CIS v Bratislave. Sme tím ľudí z rôznych kútov sveta, rôznych odvetví, s rôznymi medzinárodnými skúsenosťami, ktorí milujú svoju prácu a robia ju stále na viac ako 100%. Každý jeden z nás je výnimočný, preto ak sa cítiš byť výnimočný/á aj ty, daj nám o sebe vedieť.

Hľadáme ľudí do pobočky v Bratislave i v Prahe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1901366  Dátum zverejnenia: 23.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa toho ako dobrý/a si v negociácií