Nákupca expert - junior

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
November
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie fungovania procesu nákupu tovarov zverených úsekov pri rešpektovaní štandardov a konceptov spoločnosti
- Zabezpečenie štruktúry a implantácie tovaru v súlade s aktuálnou stratégiou spoločnosti
- Účasť na prípravách obchodných plánov – katalógová komunikácia
- Testovanie, navrhovanie a rozvoj nových segmentov a konceptov
- Spracovanie plánov a metód rozvoja obchodných sietí, organizácia predaja a rozširovanie poskytovaných služieb
- Zaistenie konkurencieschopnosti cien
- V prípade potreby definovanie a realizácia nápravných opatrení
- Pravidelné sledovanie výsledkov
- Navrhovanie akcií s cieľom rozvoja promočnej dynamiky a navýšenia obratu
- Príprava a vyhodnotenie finančných a ďalších analýz
- Vedenie rokovaní s dodávateľmi. Príprava kompletných podkladov pre uzavretie obchodných zmlúv
- Reprezentácia spoločnosti na strategických rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami
- Segment: trvanlivé potraviny

- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu

V prípade záujmu posielajte žiadosť a životopis na emailovú adresu: [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pozície.

Kontaktná osoba: Zuzana Bencová

Do životopisu uveďte súhlas:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International - Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania budú informovaní všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je spoločnosť z oblasti maloobchodu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax minimálne 2-3 rokov na pozícii Nákupca
- Podmienka - prax so food sortimetom
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Skúsenosti na poli financií - finančné analýzy, cenotvorba,
- Prehľad trhu v pridelenom segmente

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1877334  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou