Skladník

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podľa potreby, vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch spoločnosti,
- je zodpovedný za vykonávanie úloh v sklade,
- komunikuje so zákazníkmi,
- komunikuje s nadriadeným,
- komunikuje s lokálnym prepravcom a je zodpovedný za prepravu tovaru zákazníkovi,
- vykonáva ďalšie úlohy pridelené nadriadeným

Výhody budú prezentované uchádzačom na osobnom pohovore

V prípade záujmu posielajte žiadosť a životopis na emailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktná osoba: Lucia Marečáková

Do životopisu uveďte súhlas:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International - Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania budú informovaní všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť cudzích jazykov je výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- schopnosť práce v meniacom sa prostredí a flexibilita

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1815344  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou