Vzťahový manažér

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pridelené portfólio aktívnych obchodných partnerov (dodávatelia, distribútori, predajcovia)
- starostlivosť o pridelených neaktívnych obchodných partnerov a ich zaktívnenie
- akvizícia nových obchodných partnerov zameraná na dodávateľov výpočtovej, kancelárskej techniky a informačných technológií
- vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych partnerov
- samostatná príprava na stretnutie, príprava prezentácií pre potenciálnych obchodných partnerov
- vedenie obchodných stretnutí
- prezentovanie vypracovanej cenovej kalkulácie v rámci stanovenej politiky
- budovanie a rozvoj vzťahov s existujúcimi partnermi s cieľom zlepšenia obchodných vzťahov
- prieskum a analýzy trhu
- podpora pri schvaľovaní a spracovaní leasingových obchodov
- participovanie na obchodnej stratégií spoločnosti
- administratívnej podpory obchodu podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej a renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- rodinné prostredie
- motivujúce platové ohodnotenie
- nadštandardný služobný automobil aj na súkromné účely
- notebook, služobný mobil

Ak Vás pozícia zaujala, poprosím Vás o zaslanie životopisu na emailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov prosím názov pozície : "VZTAHOVY MANAZER"
Kontaktná osoba: Natália Cíbiková

Do životopisu uveďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International, CEE & CIS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania Vás budeme informovať v priebehu 3 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Medzinárodná stabilná leasingová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- trpezlivý obchodník s výbornými presvedčiacimi ale i edukačnými schopnosťami
- Aktívny vodič
- Skúsenosť v salese aspoň 1 rok v oblasti IT výhodou
- Pozitívny a cieľavedomý prístup orientovaný na výsledky
- Komunikatívnosť, samostatnosť, aktivita
- Ochota cestovať po Slovensku (BA, NR, BB, KE)
- Vzťah k IT

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1856723  Dátum zverejnenia: 4.9.2014