Predajca nových vozidiel

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + motivujúce odmeny v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v regióne BA

• predaj vozidiel na salóne a aktívny predaj

• prezentovanie spoločnosti, značiek a produktov

• udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi

• vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníka

• vypracovávanie ponúk (technických aj cenových)

• zisťovanie spokojnosti zákazníkov

• administratívna činnosť spojená s objednávaním a predajom automobilov

• zodpovednosť za plnenie plánu predaja

• dodržiavanie interných predpisov spoločnosti a noriem importérov

motivujúce platové ohodnotenie, služobný automobil aj na súkromné účely, možnosť odborného vzdelávania, možnosť sebarealizácie

V prípade záujmu posielajte žiadosť a životopis na emailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktná osoba: Natália Cíbiková

Do životopisu uveďte súhlas:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International, CEE & CIS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania budú informovaní všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automobilová spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, patrí podľa renomovaných hodnotení medzi najuznávanejšie firmy na Slovensku a v službách dlhodobo do prvej desiatky. Má niekoľko prevádzok v šiestich krajinách a ročný odbyt jej dvanástich značiek prekračuje 18-tisíc vozidiel. To dáva spoločnosti garancie úspešnosti i do budúcna za podmienok globálnej svetovej ekonomiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s obchodno-predajnou činnosťou a
akvizíciou nových klientov nevyhnutné, v oblasti auto-moto vítané.

• ochota pracovať, osobné nasadenie a nadšenie pre danú prácu

• empatia, schopnosť naladiť sa na potreby a špecifiká zákazníka

• výborné komunikačné schopnosti

• príjemné vystupovanie

• asertívne správanie

• cieľavedomosť

• odolnosť voči stresu

• schopnosť sebamotivácie

• flexibilita

• lojalita

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1812210  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + motivujúce odmeny v závislosti od výsledkov