Tím líder účtovného tímu s aktívnym cudzím jazykom

CNA International - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- efektívne riadenie a koordinácia tímu 8 senior a junior účtovníkov
- poskytovanie podpory pri kooperácii s klientom
- účtovanie zložitých účtovníckych transakcií pre pridelených klientov
- kontrola DPH
- ročné uzávierky v spolupráci s účtovníkmi
- komunikácia s klientmi a uistenia spokojnosti klientov
- reporting klientom
- time-manažment
- monitorovanie zmien v účtovnej legislatíve a jej praktická implementácia

- podpora vzdelávania
- príjemný manažment
- preplácanie nadčasov/dovolenky navyše
- benefity podľa dohody {jazykové kurzy, permanentky...}

V prípade záujmu posielajte žiadosť a životopis na emailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktná osoba: Natália Cíbiková

Do životopisu uveďte súhlas:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti CNA International - Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v životopise, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely výberového procesu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania písomnou formou.“

O stave výberového konania budú informovaní všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

audit, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- viacročná skúsenosť v oblasti spracovania a kontroly komplexného účtovníctva (min. 5 rokov)
- skúsenosti s vedením tímu min. 1 rok
- vynikajúci time-manažment
- prirodzená autorita
- komunikačné zručnosti

CNA International je medzinárodná spoločnosť a špecialista v poskytovaní personálnych služieb. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti medzinárodne. Zameriavame sa na middle, top manažment a špecifické pozície s ktorými spoločnosti potrebujú pomocť. Naším klientom ponúkame individuálny prístup, ktorý je založený na najlepších postupoch a normách trhu, ktoré nám umožňujú poskytovať vysoko kvalitné služby v celom regióne. Záleží nám na kvalite.

Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.cnaint.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1761779  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou