Software tester

CN Group CZ s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Baví ťa IT, máž už skúsenosť s testovaním softvéru a hľadáš novú výzvu ? Prípadne uvažuješ nad zmenou práce? Pridaj sa do nášho pohodového tímu!

Čo bude tvojou úlohou?

• Manuálne a automatizované testy
• Spolupráca s klientmi a developermi
• Práca v agilnom tíme
• Realizácia testov v rôznych platformách
• Reportovanie bugov

Čo od teba potrebujeme:

• Aby si si vedel s kolegovcami o uplynulom víkende v angličtine
• Znalosť Windows alebo Linux/Unix
• Aby si mal aspoň malú skúsenosť s nejakým programovacím jazykom (eg. C#)
• Flexibilné a analytické myslenie
• Záujem o vzdelávanie sa v nových technológiách
• Skúsenosť s manuálnym testovaním

Čo nie je nevyhnutné, no poteší nás:

• Znalosť nemčiny
• Skúsenosť s automatizovaným testovaním (eg. Selenium, QTP, MS CodedUI)
• Znalosť SQL
• Znalosť XML and SGML

Čo môžeš očakávať?

• Prácu pre medzinárodných klientov na zaujímavých projektoch
• Super kolegov, ktorí ti vždy pomôžu a podporia ťa
• Profesný rast u nás nie je len frázou v inzeráte
• Pravidelné hodnotiace pohovory, spojené s prehodnocovaním platu
• Prácu na dobu neurčitú- nechceme ťa na projekt, chceme stabilného člena teamu
• Kancelárie v centre Bratislavy, kam je odvšadiaľ blízko
• Možnosť cestovať
• Priateľský team, vždy otvorené dvere, žiadne korporátne procesy

Tvoje benefity:

• Flexibilný pracovný čas, home-office
• Po 1 roku u nás, 1 týždeň dovolenky navyše.
• Referal bonus
• Loyalty bonus
• Platené certifikácie, technické a softskillové workshopy
• In house tréningy (hackathony, coding dojo , hands-on, workshopy, semináre, etc.)
• Možnosť navštevovať zahraničné konferencie
• Jazykové kurzy- angličtina, nemčina
• Super firemné akcie (treba zažiť)
• Najlepšie raňajky v hre

Máš chuť to s nami vyskúšať? Tak mi kľudne napíš, radi sa s tebou stretneme u nás v office, pri našej výbornej káve :)

Ak sa chceš o nás dozvedieť viac klikaj na náš facebook a YT channel:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Founded in Prague in 1994, now with more than 200 employees in the Czech Republic, and currently building new branch in Bratislava. CN Group is a leader in near-shore outsourced software development which is our main business activity for clients in Scandinavia, Germany, the UK and other European countries. Apart the software development, we also offer IT Management Consulting services and QA/Testing services. Our employees are highly qualified with high level of education. Our key values are openness, flexibility and focus on success. For more information, visit our website www.cngroup.dk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3124623  Dátum zverejnenia: 30.10.2017