Mobilní vývojář

CN Group CZ s.r.o.

Miesto práce
Ve Smečkách 20, č.p. 591, 110 00 Praha 1, Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj!

Baví tě vývoj mobilních aplikací? Chceš, aby tvojí aplikaci využívalo opravdu hodně lidí po celém světě? Máš rád nové technologie a agilní přístup k vývoji? Tak čteš ten správný text:)

V součastnosti k nám totiž hledáme vývojáře/výojářku mobilních aplikací, který nám pomůže na našich projektech pro naše zahraniční zákzaníky.

Jaká bude tvoje role?

* Budeš se podílet na návrhu architektury,funčknosti a desginu aplikace
* Budeš spolupracovat s testery na testování aplikace a odladění všech problémů
* Když se na to budeš cítít, můžeš mentorovat juniornější kolegy na projektu a předávat jim tvoje know how:)

Co od tebe očekáváme?

* Zkušenosti s mobilním vývojem na iOS a Android platformách
* Nadšení pro mobilní vývoj, spoustu nápadů a originality ve tvých řešeních
* Že se dorozumíš bez větších problémů anglicky a nebude ti vadit občas vycestovat za našimi zákazníky
* Ochotu se o své zkušenosti/znalosti podělit také s ostatními členy týmu

Co ti můžeme na oplátku nabídnout?

* Projekty, které tě budou bavit - proč? Protože nemáme vlastní produkt a většinou stavíme aplikace na zelené louce - tzn. minimum maintanence a rutiny :)
* Společnost, která tě nebude zatěžovat zbytečnou byrokracií a procesy, protože většina z nás si již práci v korporaci vyzkoušela a štěstí v ní nenalezla
* Nadřízené, kteří svým lidem rozumí - sami bývali vývojáři a ví tak, co jejich lidé potřebují a ocení
* Kolegy, kteří jsou ochotni ti kdykoli pomoci a večer s tebou rádi zapaří Counter Strike a nebo deskovky
* Hromadu benefitů, kterou se neustále snažíme zdokonalovat (kompletní seznam najdeš určitě na našich webovkách)
* Kancly v centru Prahy/Bratislavy se super dopravní dostupností:)

Kdo jsme? Jsme dánská softwarovka, která už přes dvacet let vyvíjí software na zakázku pro naše zákazníky. Orientujeme se hlavně na zahraniční trh (západní a severní Evropa), to může být důvod, proč o nás třeba nic nevíš:)

Pokud chceš o nás vědět více, tak doporučuji se podívat na Facebook, Linkedin a nebo Twitter:) Tradičně samozřejmě najdeš i spoustu informací na našich webovkách.

Těšíme se na tvé CV!

Zamestnanecké výhody, benefity

Naše benefity:
* Většina z nás oceňuje asi nejvíce to, že nemusíme stát v devět ráno v pozoru, ale můžeme ještě v klidu spát...ano, flexibilní pracovní doba je velké plus:)
* Možnost práce z domova se také velmi hodí - ať již na jednorázové události, ale i v případech, když někdo z kolegů nežije v Praze a každodenní dojíždění by bylo nelidsky kruté:)
* Týden dovolené navíc (po prvním odpracovaném roce) - protože odpočívat je potřeba:)
* Stravenky v hodnotě 100 Kč
* Jazykové kurzy - dochází k nám lektoři, kteří se snaží zdokonalovat naší angličtinu, němčinu a švédštinu
* Externí školení - velmi rádi podpoříme naše zaměstnance v jejich kariéře certifikacemi a externími školeními a konferencemi.
* Interní školení - naši seniorní vývojáři svojí práci milují a rádi se o své znalosti dělí na pravidelných (ale i nepravidelných) setkáních a seminářích.
* Přispějeme ti také na penzijní a životní připojištění
* Benefitní systém ve formě cafeterie
* Social bonus
* Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy/Bratislavy ( šipky, fotbálek, pinčes, social room, kávovary..atd :))
* Možnost zapařit na firemních mašinách ....
* Každý měsíc pořádáme společný oběd/grilovačku, kde probereme novinky u dobrého jídla
* Budeš součástí CN a to znamená pozvánku na akce, které již mají tradici (Outdoor, Family Day, Vánoční večírek, týden zdraví atd.)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Founded in Prague in 1994, now with more than 200 employees in the Czech Republic, and currently building new branch in Bratislava. CN Group is a leader in near-shore outsourced software development which is our main business activity for clients in Scandinavia, Germany, the UK and other European countries. Apart the software development, we also offer IT Management Consulting services and QA/Testing services. Our employees are highly qualified with high level of education. Our key values are openness, flexibility and focus on success. For more information, visit our website www.cngroup.dk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2301914  Dátum zverejnenia: 30.11.2015