Nova služba, nová pobočka! Ihneď prijímame Obchodníkov do kancelárii v Bratislave. www.rodinnylekar.sk

CMC - Center Medical Care, a.s.

Miesto práce
Budyšínska 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
980-1680

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spustili sme novú službu na v rámci zdravotníctva na Slovensku. www.rodinnylekar.sk . Jedná sa o nadštandartné zdravotné služby a jediné svojho druhu na Slovensku. Cieľom je dosiahnuť vyšší štandart dravotnej starostlivosti a vyrovnať sa vyspelím krajinám. Na predaj tejto služby prijímame Obchodníkov, ktorý budú pracovať v teréne. Požiadavky komunikatívnosť, flexibilita, chuť učiť sa. Do všetkého si Vás zaškolíme bezplatne. www.rodinnylekar.sk

bezplatné ubytovanie
firemné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť prostredníctvom služby Rodinny lekar.
24h online podporu v oblasti zdravia, konzultaciu diagnozy, predpísaných liekov, pomoc v zahraniči, sprostredkovanie vyšetrení, posúdenie celkového zdravotneho stavu, druhy lekarsky názor
viac na: www.rodinnylekar.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2541299  Dátum zverejnenia: 1.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980-1680