Telemedicína. Ihneď prijímame Obchodníkov na novú službu v Bratislave. www.rodinnylekar.sk

CMC - Center Medical Care, a.s.

okres Malacky, okres Senec, okres Myjava, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
975- 1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Slovensku bola spustená nová služba v rámci zdravotníctva Rodinny lekár na telefóne. Na túto službu ihneď prijímame Obchodníkov, ktorý budú službu predávať koncovým spotrebiteľom. Požadujeme prijemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť učiť sa. Do všetkých vecí v rámci predaja Vás zaškolíme. Tešíme sa na spoluprácu. www.rodinnylekar.sk

- bezplatné ubytovanie v Bratislave
- firemné auto
- rýchly rast a kariera v rozbehnutom produkte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť prostredníctvom služby Rodinny lekar.
24h online podporu v oblasti zdravia, konzultaciu diagnozy, predpísaných liekov, pomoc v zahraniči, sprostredkovanie vyšetrení, posúdenie celkového zdravotneho stavu, druhy lekarsky názor
viac na: www.rodinnylekar.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2397853  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 975- 1600