Technik bazénovej a saunovej technológie

CM-BAZÉNY s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900€+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis bazénov, bazénovej a saunovej technológie, vírivých vaní

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu, v zmysle zákona 428/2002 z.z o ochrane osobných údajov

profesný životopis zasielať na adresu
[email protected]
kontakt :055/7299761

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, prednosť majú uchádzači so skúsenos´tou s bazénovými technológiami a platnou vyhláškou pre prácu elektrikárvodičský preukaz B

Vodičský preukaz

B

technický typ, manuálna zručnosť,spoľahlivosť ,chuť pracovať,

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a montážou bazénov, sáun a vírivých vaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2987610  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€+ odmeny