Operátor výrobnej linky

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
priemyselný park Géňa, Levice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
zodpovedajúci pracovnej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za rad výrobných operácií, spracováva alebo vyrába produkty v požadovanom množstve a s požadovanými výstupnými vlastnosťami
Obsluhuje výrobné zariadenia – kuchyne
Ovláda a riadi komplexne výrobnú technológiu - procesy kuchyne, formovania, balenia, coatingu
Vedie podrobnú evidenciu výkonu a zaznamenáva odchýlky od štandardov
Zodpovedá za kvalitu a kvantitu vyrobeného produktu
Zodpovedá za spotrebu všetkých surovín, materiálov ako i služieb
Realizuje autonómnu údržbu CILT (cleaning, inspection, lubrication, tightening)
Nastavuje a prestavuje výrobné zariadenia v zmysle predpísaných technických a technologických štandardov
Vykonáva autokontrolu kvality
Dohliada na prítomnosť a dostupnosť materiálu i kolegov
Zapája sa do aktivít Lean manažmentu
Aktívne prispieva k zvyšovaniu vlastnej i technologickej bezpečnosti
Vykonáva pomocné, prípravné a manipulačné práce podľa presných pracovných postupov a pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca.
Zodpovedá za čistotu v okolí svojho pracoviska

Dynamické medzinárodné prostredie
Príležitosť byť pri budovaní organizácie a systému riadenia
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom, rozvíjajúcom sa podniku
Možnosť osobného a odborného rastu

Vaše životopisy zasielajte na e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu spoločnosti:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Stredné odborné/Vyššie stredné vzdelanie
Technické zručnosti
Schopnosť riadiť kolektív
Zodpovednosť, precíznosť
Spoľahlivosť
Ochota ku zmene a vlastnému vzdelávaniu
Práca s PC (MS Office, Internet, Email)

Spoločnosť Cloetta, zložená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v Škandinávii, Holandsku a Taliansku. Jej výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť vlastní silné, lokálne značky ako: Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band and Sperlari.
Cloetta Slovakia s.r.o je výrobným závodom pôsobiacim v priemyselnom parku Levice – Géňa od roku 2006. Je najväčším závodom v rámci skupiny. Tento rok sa v levickom závode vyrobí viac ako 24 000 ton žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov a pastiliek špecifických príchutí, ktoré zásobujú najmä škandinávsky, holandský, belgický a anglický trh. Medzi najsilnejšie značky patria: Läkerol, Malaco, Red Band, Venco, Mynthon and Chewits. Cloetta patrí ku kľúčovým zamestnávateľom v levickom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 700 ľudí.
Posledné dva roky pre nás predstavovali roky rastu, ktoré nám priniesli nové objemy, stroje a spolupracovníkov. V súčasnosti sa závod nachádza v ďalšej etape svojho života , ktorého hlavným cieľom je zlepšiť a zefektívniť výrobu . Hľadáme aktívnych a pracovitých ľudí, ktorí majú chuť nám v tom pomôcť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ul. Zeppelina 5
934 01 Levice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 904254   Dátum zverejnenia: 4.11.2016