Špecialista údržby

Cloetta Slovakia s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: priemyselný park Géňa, Levice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Opravuje a udržiava výrobné zariadenia a ich inštaláciu
Kontroluje a inštaluje motory zariadení a ďalšie elektrické pohony
Preberá a dáva podklady na objednávanie materiálu potrebného pre technický sklad
Pracuje na základe technickej dokumentácie a návodov na obsluhu a údržbu zariadení
Inštaluje prídavné zariadenia na stroje, prestavuje a opravuje stroje
Udržiava, kontroluje a nastavuje výrobné zariadenia a prístroje
Lokalizuje, diagnostikuje mechanické chyby na zariadeniach vyžadujúce mechanické zásahy
Používa nástroje dielne, meracie a obrábacie zariadenia na opravy
Iné výhody
Dynamické medzinárodné prostredie
Príležitosť byť pri budovaní organizácie a systému riadenia
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom, rozvíjajúcom sa podniku
Možnosť osobného a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
technické, technické
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Stredoškolské vzdelanie/vyučenie v danom obore
Minimálne 3 ročné skúsenosti v danom obore
Flexibilita
Ochota pracovať
Technické a improvizačné zručnosti
Spoľahlivosť
Ochota ku zmene a vlastnému vzdelávaniu
Práca s PC (MS Office, Internet, Email)

Spoločnosť Cloetta je jedným z hlavných výrobcov v cukrovinárskom priemysle. Na trhoch, na ktorých pôsobí, trvalo zastáva vždy poprednú pozíciu. V rokoch 2004-2008 prešla niekoľkými zmenami, keď sa pretransformovala z diverzifikovanej spoločnosti na spoločnosť zameranú na cieľ, inovácie a zákazníkom blízke značky produktov.

V rokoch 2005-2006 postavila nový závod v Leviciach, v septembri 2006 spustila prevádzku. V súčasnosti je v tomto závode zamestnaných viac ako 660 zamestnancov. Tu sa vyrábajú cukríky našich vlastných značiek ako sú Mynthon, Lackerol, Red Band, Lutti, Malaco, Lakrifun, Chewits alebo Vimto. Všetky naše výrobky sú určené na export do Francúzska, Anglicka, Holandska, Baltských krajín a veľmi významným odberateľom sú Škandinávske krajiny.

Sme viac ako len výrobný závod. Pre rok 2010 sme sa stali Firmou roka podľa týždenníka Pohronie, naše ambície však siahajú ešte ďalej. Snažíme sa byť aktívnym a plnohodnotným susedom závodom a spoločnostiam v priemyselnom parku, stredným i vysokým školám, levickej ale i širšej verejnosti. Našou skutočnou ambíciou je stať sa zamestnávateľom a partnerom voľby. Spoločnosťou, ktorú si ostatní vyberú práve pre to, kým sme.

V súčasnosti prebieha fáza inštalácie nových výrobných liniek a technológií, ktoré prinesú nášmu závodu nové výrobky a pokračujúci rast.

Práve z tohto dôvodu potrebujeme nových kolegov a kolegyne. Hľadáme ambicióznych a pracovitých zamestnancov, pre ktorých je problém výzvou a neúspech povzbudením k hľadaniu efektívneho riešenia. Ak máte chuť stať sa jedným z nás, pošlite nám informácie o sebe vo forme CV ako reakciu na niektorú zo zverejnených voľných pozícií alebo všeobecne, nakoľko mnohé z pozícii nestihneme zverejniť.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Ostatná priemyselná výroba
Vaše životopisy zasielajte na e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu spoločnosti
Ul. Zeppelina 5 Zobraziť na mape
934 01 Levice
ID: 904068   Dátum zverejnenia: 11.10.2013
Lokalita: Levice
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke