Špecialista údržby

Cloetta Slovakia s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: priemyselný park Géňa, Levice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Opravuje a udržiava výrobné zariadenia a ich inštaláciu
Kontroluje a inštaluje motory zariadení a ďalšie elektrické pohony
Preberá a dáva podklady na objednávanie materiálu potrebného pre technický sklad
Pracuje na základe technickej dokumentácie a návodov na obsluhu a údržbu zariadení
Inštaluje prídavné zariadenia na stroje, prestavuje a opravuje stroje
Udržiava, kontroluje a nastavuje výrobné zariadenia a prístroje
Lokalizuje, diagnostikuje mechanické chyby na zariadeniach vyžadujúce mechanické zásahy
Používa nástroje dielne, meracie a obrábacie zariadenia na opravy
Iné výhody
Dynamické medzinárodné prostredie
Príležitosť byť pri budovaní organizácie a systému riadenia
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom, rozvíjajúcom sa podniku
Možnosť osobného a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
technické, technické
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Stredoškolské vzdelanie/vyučenie v danom obore
Minimálne 3 ročné skúsenosti v danom obore
Flexibilita
Ochota pracovať
Technické a improvizačné zručnosti
Spoľahlivosť
Ochota ku zmene a vlastnému vzdelávaniu
Práca s PC (MS Office, Internet, Email)

Spoločnosť Cloetta, zložená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v Škandinávii, Holandsku a Taliansku. Jej výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť vlastní silné, lokálne značky ako: Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band and Sperlari.
Cloetta Slovakia s.r.o je výrobným závodom pôsobiacim v priemyselnom parku Levice – Géňa od roku 2006. Je najväčším závodom v rámci skupiny. Tento rok sa v levickom závode vyrobí viac ako 24 000 ton žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov a pastiliek špecifických príchutí, ktoré zásobujú najmä škandinávsky, holandský, belgický a anglický trh. Medzi najsilnejšie značky patria: Läkerol, Malaco, Red Band, Venco, Mynthon and Chewits. Cloetta patrí ku kľúčovým zamestnávateľom v levickom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 700 ľudí.
Posledné dva roky pre nás predstavovali roky rastu, ktoré nám priniesli nové objemy, stroje a spolupracovníkov. V súčasnosti sa závod nachádza v ďalšej etape svojho života , ktorého hlavným cieľom je zlepšiť a zefektívniť výrobu . Hľadáme aktívnych a pracovitých ľudí, ktorí majú chuť nám v tom pomôcť.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Ostatná priemyselná výroba
Vaše životopisy zasielajte na e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu spoločnosti
Ul. Zeppelina 5 Zobraziť na mape
934 01 Levice
ID: 904068   Dátum zverejnenia: 11.10.2013
Lokalita: Levice
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke