Majster zmeny

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
priemyselný park Géňa, Levice
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje a riadi zamestnancov na pridelenom
pracovisku vo výrobe
Zabezpečuje správnu výrobnú činnosť v súlade s plánom a technicko-technologickou dokumentáciou
Podieľa sa na trénovaní a hodnotení zamestnancov
Vypracováva správy o dosiahnutých ukazovateľoch výkonu výroby, analyzuje ich a aktívne sa zúčastňuje na ich zlepšovaní
Vedie potrebnú evidenciu súvisiacu s kvalitatívnymi, kvantitatívnymi a personálnymi ukazovateľmi
Spolupracuje s inými oddeleniami na koordinácii a riešení uloh vyplývajúcich z výkonu jeho práce

Dynamické medzinárodné prostredie
Príležitosť byť pri budovaní organizácie a systému riadenia
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom, rozvíjajúcom sa podniku
Možnosť osobného a odborného rastu

Vaše životopisy zasielajte na e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu spoločnosti:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosť motivovať a viesť tím
Organizačné schopnosti
Orientácia na výsledky a efektivitu
Cieľavedomosť, komunikatívnosť, samostatnosť
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Flexibilita a spoľahlivosť

Spoločnosť Cloetta, zložená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v Škandinávii, Holandsku a Taliansku. Jej výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť vlastní silné, lokálne značky ako: Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band and Sperlari.
Cloetta Slovakia s.r.o je výrobným závodom pôsobiacim v priemyselnom parku Levice – Géňa od roku 2006. Je najväčším závodom v rámci skupiny. Tento rok sa v levickom závode vyrobí viac ako 24 000 ton žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov a pastiliek špecifických príchutí, ktoré zásobujú najmä škandinávsky, holandský, belgický a anglický trh. Medzi najsilnejšie značky patria: Läkerol, Malaco, Red Band, Venco, Mynthon and Chewits. Cloetta patrí ku kľúčovým zamestnávateľom v levickom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 700 ľudí.
Posledné dva roky pre nás predstavovali roky rastu, ktoré nám priniesli nové objemy, stroje a spolupracovníkov. V súčasnosti sa závod nachádza v ďalšej etape svojho života , ktorého hlavným cieľom je zlepšiť a zefektívniť výrobu . Hľadáme aktívnych a pracovitých ľudí, ktorí majú chuť nám v tom pomôcť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ul. Zeppelina 5
934 01 Levice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 904067   Dátum zverejnenia: 22.9.2016