Špecialista kvality

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ul. Zeppelina 5, Levice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovedá za monitorovanie dodržiavania procesných postupov.
-Kontroluje dodržiavanie stanovených parametrov podľa plánu.
-Vypracováva report z kontroly, analýzu príčin a zodpovedá za definovanie akčného plánu.
-Participuje na optimalizačných procesoch a spolupodieľa sa na odstraňovaní problémov v rámci jednotlivých oddelení použitím lean nástrojov.
-Zaoberá sa vyšetrovaním koreňových príčin nezhôd a plánovaním aktivít na zlepšenie.
-Vypracováva FMEA pre produkty a procesy.
-Zvyšuje efektivitu a kvalitu procesov a aktualizuje procesy podľa platnej legislatívy.
-Analyzuje príčiny nezhôd z reklamácií, blokovania a z interných a externých auditov.
-Na základe analýzy navrhuje opatrenia na zlepšenie procesov.
-Zúčastňuje sa pri tvorbe špecifikácií, štandardov a postupov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť procesov týkajúcich sa bezpečnosti potravín
- znalosť potravinárskej legislatívy
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
- zodpovednosť
- organizačné zručnosti

Spoločnosť Cloetta, zložená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v Škandinávii, Holandsku a Taliansku. Jej výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť vlastní silné, lokálne značky ako: Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band and Sperlari.
Cloetta Slovakia s.r.o je výrobným závodom pôsobiacim v priemyselnom parku Levice – Géňa od roku 2006. Je najväčším závodom v rámci skupiny. Tento rok sa v levickom závode vyrobí viac ako 24 000 ton žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov a pastiliek špecifických príchutí, ktoré zásobujú najmä škandinávsky, holandský, belgický a anglický trh. Medzi najsilnejšie značky patria: Läkerol, Malaco, Red Band, Venco, Mynthon and Chewits. Cloetta patrí ku kľúčovým zamestnávateľom v levickom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 700 ľudí.
Posledné dva roky pre nás predstavovali roky rastu, ktoré nám priniesli nové objemy, stroje a spolupracovníkov. V súčasnosti sa závod nachádza v ďalšej etape svojho života , ktorého hlavným cieľom je zlepšiť a zefektívniť výrobu . Hľadáme aktívnych a pracovitých ľudí, ktorí majú chuť nám v tom pomôcť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ul. Zeppelina 5
934 01 Levice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2542303   Dátum zverejnenia: 14.11.2016