Konštruktér

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ul. Zeppelina 5, okres Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracováva konštrukčné úlohy pomocou 3D a 2D CAD.
  • Zodpovedá za evidenciu, archiváciu, rozmnožovanie a distribúciu technickej dokumentácie, 3D a 2D dát.
  • Rovnako zodpovedá za aktuálnosť rozmiestnenia zariadení, liniek i ostatného vybavenia v spoločnosti.
  • Zodpovedá za prevedenie zmien v platnej technickej dokumentácii a 3D dátach.
  • Zúčastňuje sa na tvorbe konceptov a rozmiestňovaní technologických zariadení a strojov vo firme.
  • V rámci svojich kompetencií spolupracuje s oddelením vývoja pri vývoji nových výrobkov.
  • Spolupracuje pri testovaní/overovaní nových zariadení.
  • Podieľa sa na neustálom zlepšovaní procesov.
  • Zodpovedá za plnenie všetkých požiadaviek BOZP a PO v jednotlivých závodoch spoločnosti.
  • Stanovuje technické špecifikácie nových zariadení.
  • Úzko spolupracuje s oddelením údržby pri skresľovaní súčiastok potrebných k opravám strojov a zariadení.
  • Vytvára a navrhuje nové technické riešenia smerujúce k neustálemu procesu zdokonaľovania technického stavu a predlžovaniu životnosti zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Expert
Autodesk Inventor - Expert
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • precíznosť, rozhodnosť, presnosť, samostatnosť
  • odolnosť voči stresu
  • konštrukčná a priestorová predstavivosť

Spoločnosť Cloetta, založená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v štátoch severnej Európy a Holandska. Cukríky, čokoládové výrobky, oriešky, pastilky či žuvačky, vyrábané v ôsmych výrobných závodoch, môžete kúpiť vo viac ako 50 krajinách sveta. Cloetta vlastní tradičné a silné značky, ako Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band či Nutisal. Takmer 2500 zamestnancov v 15 krajinách sveta pomáha vyprodukovať viac ako 90 tisíc ton cukroviniek každý rok a spoločne napĺňať misiu spoločnosti – Priniesť úsmev do chvíľ maškrtenia.
Najväčší spomedzi výrobných závodov sídli od roku 2006 v priemyselnom parku Levice – Géňa. Tu našlo svoju pracovnú príležitosť takmer 780 zamestnancov, čím sa spoločnosť Cloetta stala jedným z kľúčových a zároveň stabilných zamestnávateľov v regióne. Závod v Leviciach je špecializovaný na širokú základňu technológií, od žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov až po pastilky špecifických príchutí.
V Cloette sa riadime zásadami tímovej spolupráce, vážime si vzájomnú dôveru a spolu s hrdosťou na naše značky a produkty si vychutnávame to, čo naozaj robíme.
V našom tíme radi privítame ľudí, ktorí uznávajú rovnaké hodnoty ako my a pre ktorých je práca miestom nadobúdania odborných znalostí, rozvíjania kompetencií a priestorom, kde možno naplno využiť vlastný potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2295369  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou