Mechanik - elektronik strojov a zariadení

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meranie a vyhodnocovanie parametrov elektrotechnických zariadení a diagnostika porúch.
- odborné práce pri opravách elektronicky riadených prvkov a zostáv.
- montáž a oživovanie elektrotechnických prvkov, zostáv a ovládacích stanovísk.
- vykonávanie opráv, údržby, zoraďovania, renovácií a montáži elektrotechnických zariadení.
- zostavovanie, skúšanie, opravy a oživovanie automatizačnej, organizačnej techniky, vysielacej techniky, meracích prístrojov a ich zostáv, riadiacich systémov a optoelektroniky.
- korigovanie programu automatizovaných zariadení a strojov na základe vyhodnotenia získaných parametrov
- meranie a vyhodnocovanie elektrických a elektronických parametrov zariadení, diagnostika porúch.
- vytváranie programových, dátových a objektových štruktúr a definovanie ich väzieb
- programovanie v príslušnom programovacom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná priemyselná škola - mechatronik, elektronik

Počet rokov praxe

2

- odborná spôsobilosť podľa zákona 718/2002 Z.z § 22
- programovanie Simatic S5, S7, SERV3, Ishida, Allan Bradley
- základné angl. jazykové znalosti
- pokročilé PC zručnosti

Spoločnosť Cloetta, zložená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v Škandinávii, Holandsku a Taliansku. Jej výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť vlastní silné, lokálne značky ako: Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band and Sperlari.
Cloetta Slovakia s.r.o je výrobným závodom pôsobiacim v priemyselnom parku Levice – Géňa od roku 2006. Je najväčším závodom v rámci skupiny. Tento rok sa v levickom závode vyrobí viac ako 24 000 ton žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov a pastiliek špecifických príchutí, ktoré zásobujú najmä škandinávsky, holandský, belgický a anglický trh. Medzi najsilnejšie značky patria: Läkerol, Malaco, Red Band, Venco, Mynthon and Chewits. Cloetta patrí ku kľúčovým zamestnávateľom v levickom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 700 ľudí.
Posledné dva roky pre nás predstavovali roky rastu, ktoré nám priniesli nové objemy, stroje a spolupracovníkov. V súčasnosti sa závod nachádza v ďalšej etape svojho života , ktorého hlavným cieľom je zlepšiť a zefektívniť výrobu . Hľadáme aktívnych a pracovitých ľudí, ktorí majú chuť nám v tom pomôcť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ul. Zeppelina 5
934 01 Levice
ID: 1913336   Dátum zverejnenia: 29.9.2016