Back-Office Manager

clinica orthopedica, s.r.o.

Miesto práce
Nevädzová 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne a personálne riadenie nemocnice, príprava a kontrola faktúr, kontakt s účtovnou spoločnosťou, komunikácia so všetkými úradmi, kontakt s poisťovňami, sledovanie platieb, kontrola a dodržiavanie legislatívnych predpokladov fungovania nemocničného zariadenia, asistenčné služby pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti (transport krvi, liekov a materiálu), podklady pre marketing. Pracovná doba prispôsobená prevádzke nemocničného zariadenia.

Sme prvá špecializovaná súkromná ortopedická nemocnica na Slovensku. Stabilný, mladý a príjemný kolektív, dobré pracovné prostredie, adekvátne finančné ohodnotenie.
Perspektíva rastu v zaujímavej oblasti podnikania.

Prosím, kontaktujte nás e-mailom, po zvážení budete pozvaní na prijímací pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme flexibilného a dynamického človeka s chuťou pôsobiť v súkromnom nemocničnom zariadení. Požadované komunikačné schopnosti a zmysel pre detail.

špecializovaná nemocnica v odbore ortopédia a športová traumatológia
ortoped.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2933178  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou