Obchodný riaditeľ / Riaditeľ

Client & Partner Business Development, s.r.o.

Trenčín, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Strategické riadenie obchodu a business developmentu spoločnosti v oblasti B2B služieb
- vybudovanie a vedenie obchodného tímu s cieľom zabezpečovať ich rozvoj, koučovanie, motiváciu a neustály rast.
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie významných zákazníkov.
- udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
- zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
Business Development spoločnosti.

firemné vozidlo pre súkromné použitie

Hľadáme pre nášho klienta silnú osobnosť s jasne nastavenými kritériami úspechu a ponúkame jej priestor na uplatnenie.
V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite profesijné CV na kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Komunikačné zručnosti vo vysokom štandarde,
- Overené riadiace schopnosti/ min 2 roky na manažérskej pozícii ,
- Min. 5 ročná prax v predaji služieb, riešení alebo projektov
- schopnosť efektívne organizovať vlastnú prácu aj prácu zvereného tímu
- flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť,
- vyjednávacie zručnosti vo vysokom štandarde
- príjemné vystupovanie na verejnosti

Sme poradenská spoločnosť, pracujúca v oblasti podpory B2B biznisu, manažmentu, ľudských zdrojov, rozvoji obchodných tímov, procesných optimalizácií a strategickom rozvoji spoločností.

Našim klientom je spoločnosť, úspešne pôsobiaca na lokálnom trhu, patrí k lídrom v oblasti B2B služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1382705  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou