Online Sales Manager pre SK

ClickBakers Development, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ClickBakers.com prináša na trh novú webovú platformu, ktorá klientom po celom svete pomáha pri filtrovaní a manažovaní internetovej návštevnosti. Spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadá do svojho tímu na trvalú spoluprácu motivovaného Online Sales Managera, ktorý bude pracovať individuálne, aj ako člen tímu, na predaji služieb spoločnosti mediálnym domom a online reklamným agentúram na slovenskom trhu. Pozícia si vyžaduje profesionálne a reprezentatívne vystupovanie a ponúka možnosť pravidelného cestovania na konferencie a výstavy po celej Európe aj vrámci Spojených Štátov.

Náplň práce:
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných partnerov prostredníctvom osobných stretnutí, online komunikácie a účasti na konferenciách
• Prezentácia nami poskytovaných produktov, riešení a služieb, vypracovávanie obchodných návrhov a ich prezentácia potenciálnym klientom
• Identifikovanie nových obchodných príležitosti a rozšírovanie obchodného portfólia spoločnosti o nových zákazníkov, obchodné rokovania, vyjednávanie podmienok, uzatváranie objednávok a zmlúv
• Budovanie, udržiavanie a rozvíjanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientami spoločnosti
• Starostlivosť a podpora klientom spoločnosti
• Dôsledná implementácia stratégie rastu klientskej základne spoločnosti
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosahovaní vytýčených cieľov
• Reporting a obchodná administratíva

- motivujúce finančné ohodnotenie (fix + provízie z predaja)
- zamestnanecké benefity
- zázemie silnej spoločnosti - pracovná perspektíva a stabilita
- možnosť osobnostného a odborného rastu
- mladý, dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 roky skúsenosti s predajom online služieb a produktov
• Dôkladná znalosť online reklamných činnosti a s tým súvisiacich technológií a terminológie vrátane oblasti mobilnej reklamy
• Vynikajúce obchodné a komunikačné schopnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania
• Orientácia na výsledok a dosahovanie stanovených cieľov
• Obchodný prístup a technické myslenie
• Ochota pracovať s vysokým nasadením, systematicky a s dlhodobou perspektívou individuálne ale aj ako súčasť tímu
• Kreatívnosť, zodpovednosť, orientácia na detail
• Vynikajúca znalosť anglického jazyka

Spoločnosť ClickBakers Development, s.r.o. so sídlom v Bratislave prináša na trh novú webovú platformu, ktorá klientom po celom svete pomáha pri filtrovaní a manažovaní internetovej návštevnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2130211  Dátum zverejnenia: 7.7.2015