Backend vývojář (Go, Node.Js, ElasticSearch, cloud)

Click Agency s.r.o.

Místo práce
Chodská 30, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve zkratce: stavíme zajímavý produkt v online marketingu, kde je očekávaná zátěž v řádu milionů požadavků za měsíc, které se musí obsloužit v reálném čase.

Máš zkušenosti s vývojem v cloudu? Nebo s aplikacemi s vysokou zátěží? Zajímá tě strojové učení, big data, real-time analýza? Pracoval jsi s technologiemi jako Elastic Search, Kubernetes, MySQL/PostgreSQL cluster? Vyvíjíš v Go, Node.JS, Pythonu, Javě, nebo případně jiné technologii, která je jako dělaná na vysokou zátěž? Pojď pracovat pro nás!

Co očekáváme

velmi dobré znalosti, možnosti a limity dostupných databázových systémů
zkušenosti s návrhem nebo provozem vysokozátěžových aplikací v cloudu
analytické myšlení

Co je plus

zkušenosti s reklamními systémy
znalost unixového prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pokud se domluvíme, tak ti uhradíme náklady na přesun do Prahy :-)

Co nabízíme
Kancelář na Vinohradech (a od května ve Vršovicích)
Pracovní nástroje dle vlastního výběru (notebook, monitor, klávesnici a myš případně další pomůcky dle vlastního výběru zajistíme, nakoupíme, zprovozníme)
Práci na unikátním systému nejen na české technologické scéně
Kolektivní myšlení - víc hlav víc ví - použijeme na tohle Redis nebo AeroSpike? Použijeme AWS, Google Cloud, Azure, všechny tři dohromady, nebo něco úplně jiného?

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý
PostgreSQL - Základy
Administrace MySQL - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Online marketing, affiliate network
ID: 2981914  Dátum zverejnenia: 21.3.2017