Social Media Specialist

Cleveronia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Social Media Specialist – práca pre študenta na čiastočný úväzok (2-4 hodiny denne)

Zaujíma Ťa online business, marketing, predaj, sociálne siete? Chcel by si mať na starosti propagáciu na sociálnych médiách a naučiť sa zaujímavé veci z online biznisu? Rád tvoríš a vymýšľaš nové veci?

Popis pozície:

Sme menšia firma s veľmi zaujímavými projektami v online biznise. Zaoberáme sa predovšetkým vytváraním produktov a ich predajom pod svojou značkou na Amazone v USA a vlastných online obchodoch. Potrebujeme niekoho, kto by zintenzívnil komunikáciu a dostával naše aktivity viac do povedomia na sociálnych sieťach.
Tvojimi úlohami bude:

- Spravovať stránky z oblastí ako podnikanie na internete, zdravý životný štýl a IT poradenstvo na Facebooku.
- Aktualizovanie zverejnených pozícií na pracovnom portále
- Vytvoriť zostávajúce profily alebo stránky na Linkedin, Google+, Twitter a Pinterest.
- Vytvárať zaujímavý obsah pre sociálne siete a mailovú komunikáciu ako napr.:
o Vyhľadávať zaujímavé články
o Vymýšľanie rôznych súťaží
o Vyhľadávať relevantné citáty a pripraviť z nich publikovateľné obrázky
- Naplánovať publikovanie obsahu na niekoľko týždňov dopredu
- Vyhľadávať ďalšie vhodné FB stránky a skupiny, prihlásiť sa do nich a publikovať tam naše príspevky.
- Vyhľadávať vhodné blogy a dohodnúť možnosť publikovania našich príspevkov.
- Komunikovať s administrátormi alebo majiteľmi týchto stránok, skupín alebo blogov.
- Udržiavanie prehľadu o tom, čo bolo kde publikované

Zaujala Ťa táto ponuka? Tak klikni na odkaz:

a vyplň zopár info o sebe. Pošli svoje CV na adresu [email protected] a daj nám pár dní kým zhromaždíme všetkých uchádzačov. Následne Ťa budeme kontaktovať či sa v tejto veci spolu posúvame ďalej alebo Ti poďakujeme za záujem.

Ponúkame:
- Koučing skúseným kolegom – každý deň alebo podľa potreby budeš mať telefonát so svojím koučom, kde dostaneš k danej téme potrebné vedomosti a naplánujete si úlohy na ďalší deň.
- Zaškolenie – dostaneš všetky potrebné informácie k tomu, aby si sa mohol poriadne rozbehnúť
- Prácu z domu – Zo začiatku budeš pracovať z tepla svojho domova, komunikácie bude prebiehať na diaľku, telefonicky cez Skype, prípadne zdieľanie obrazovky. Keď to bude potrebné, stretneme sa vždy samozrejme osobne.
- Naučíš sa mnoho zaujímavého a získaš vedomosti predovšetkých z oblasti sociálnych médií a online marketingu.

Do úvahy budú braní iba uchádzači, ktorí pošlú CV na [email protected] a vyplnia dotazník na http://goo.gl/forms/jTbtKmYxYT.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Online biznis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

- Anglický jazyk
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Motivácia učiť sa
- Vlastný comp + rýchly internet
- Výborné komunikačné schopnosti
- Pro-zákaznícky orientovaný prístup
- Schopnosť analyzovať vzniknutý problém

Spoločnosť Cleveronia s.r.o. sa zaoberá personálnym poradenstvom a podnikaním na internete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2240297  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 - 4 EUR/hodina