Senior IT Analyst pro oblast bankingu

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Dukelských hrdinů 34, 170 00 Praha 7, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba analýz a funkčních designů
• konzultace se zadavateli, business analytiky, technickými designéry a provozem
• analytická podpora vývoje
• návrh IT řešení nebo jeho možností
• vypracování analytických artefaktů ve formě případů užití a jejich realizací včetně integrace
• tvorba odhadů pracnosti navrhovaných řešení
• podpora testovacích týmů, podílení se na přípravě a exekuci testovacích případů v rámci expertních testů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 17 let
• prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
• stále se budete učit nové věci a přístupy
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
• flexibilní pracovní dobu
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka cizích jazyků, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Informace o náboru

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici senior IT analytik, který by posílil náš tým u přední bankovní a finanční instituce. Tým se zaměřuje na oblast bezpečnosti multikanálových aplikací a v současné době řeší několik projektů, mimo jiné bude zavádět vícevrstvé autentikační metody s ohledem na multikanálový přístup a mobilní zařízení. Pokud berete nové projekty jako výzvu a rádi pracujete v menším týmu, dejte nám o sobě vědět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• schopnost analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
• schopnost formulovat datové struktury, definovat rozhraní
• znalost Enterprise Architect podmínkou
• znalost současných metod používaných při práci s požadavky (UML, Use Cases, ...)
• znalost XML, SQL výhodou
• zkušenost z bankovního prostředí výhodou
• týmový hráč, komunikační dovednosti
• samostatnost, spolehlivost
• výborná znalost ČJ/SJ, znalost anglického jazyka alespoň na pasivní úrovni (čtení dokumentace apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2949453  Dátum zverejnenia: 27.2.2017