.NET Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Purkyňova 101, 61200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni - .NET vývojáře/ku, pro rozšíření týmu, který pracuje na rozvoji pan-evropského B2B obchodního portálu jednoho z předních světových výrobců multifunkčních zařízení. Čeká tě skvělý menší kolektiv, zajímavá práce a spousta akcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 16 let
• prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
• stále se budete učit nové věci a přístupy
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• kvalitní HW i SW vybavení
• dobré platové podmínky
• flexibilní pracovní dobu
• otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
• podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
• kanceláře v oblíbené lokalitě KrPole, v dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu) a parkování v dosahu
• příjemné pracovní prostředí v budově s vlastní kantýnou a skvělé restaurace v blízkém okolí
• občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•​​ výborná znalost programovacího jazyka C#/.NET, znalost WCF
• zkušenost s vývojem v TFS
• znalost MS SQL, zkušenost s vývojem DB aplikací
• výhodou zkušenost s vývojem webových aplikací na technologiích ASP.NET
• analytické a logické myšlení
• schopnost návrhu aplikace
• schopnost samostatné komunikace se zákazníkem
• zodpovědnost, pečlivost
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2931799  Dátum zverejnenia: 30.8.2017