SK | CZ | EN

CRM Developer

  • Místo práce: Dukelských hrdinů 34, 170 00 Praha 7, Hlavní město Praha
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence do CRM řešení! Chcete se odborně rozvíjet, preferujete práci na různorodých projektech a chcete získávat stále nové zkušenosti? Do našeho interního týmu zabývajícího se především implementací Microsoft Dynamics CRM hledáme kolegu/kolegyni!​

Požadované zkušenosti:

znalost algoritmických a programátorských principů (OOP, interfaces, collections, generics)
znalost programovacího jazyka C# (případně VisualBasic.NET, ASP.NET)
znalost/zkušenost s vývojem nebo customizacemi Microsoft Dynamics CRM výhodou, není však podmínkou
základní znalost SQL DML
základní znalost JScript
znalost Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS) výhodou
zkušenost s prací s Team Foundation Systém v týmu
logické myšlení, schopnost používat zdravý selský rozum
výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
alespoň pasivní angličtina (schopnost porozumět odbornému textu a technické dokumentaci)

Náplň práce:

customizace a vývoj pro Microsoft Dynamics CRM
analýza požadavků a návrhy řešení
vývoj rozšíření do aplikace Microsoft Dynamics CRM
integrace Microsoft Dynamics CRM s okolními systémy
web aplikace nad Microsoft Dynamics CRM
tvorba reportů pro SSRS
oprava chyb
tvorba vývojové dokumentace

Jiné výhody

zázemí stabilní české firmy podporující osobní rozvoj svých zaměstnanců
​práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
podporu pro úspěšné získání certifikací v oboru
moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (dobrá dostupnost MHD i na kole)
občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbálek
nabídku benefitů (výuka AJ, příspěvek na životní a penzijní připojištění, stravenky, sick days, Multisport karta a další)

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Hlavní oblast působení společnosti

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Adresa společnosti

CLEVERLANCE s.r.o.
Dukelských hrdinů 34
170 00 Praha 7

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Zavoralová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2762937   Dátum zverejnenia: 24.11.2016