IOS Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Dukelských hrdinů 34, Praha. Purkyňova 101, Brno. Prievozská 1978/6, Bratislava, Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj a customizace iOS aplikací
• odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
• ladění aplikací s HW nástroji
• odpovědnost za validaci aplikace
• otestování svěřené aplikace
• tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• stabilní zázemí dobře prosperující české firmy
• prémiové ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
• flexibilní pracovní dobu
• příjemné pracovní prostředí a neformální, přátelský kolektiv
• firemní Macbook a iPhone
• přístup k telefonům/tabletům/a robotickým hračkám nejen od Applu
• možnost účastnit se velkých českých a zahraničních mobilních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
• dáme vám příležitost najít svůj potenciál a možnosti jej dál využívat
• stále se budete učit nové technologie a přístupy
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• benefity (výuka AJ, Multisport, stravenky, sick days, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované zkušenosti:
• dobrá znalost aktualní verze Swift, Xcode a iOS SDK
• dobrá znalost Xcode build systému
• znalost objektově orientovaného návrhu

Výhodou, nikoliv nutností:
• zkušenost s unit testy a TDD
• znalost Dependency Injection
• zkušenost s automatizovaným testování iOS aplikací (UI, BDD)
• znalost některého dependency manageru (Carthage, CocoaPods, Swift Package Manager)
• zájem o reaktivní programování (RxSwift, ReactiveCocoa)
• znalost pokročilých kostrukcí jazyka Swift (generics, PAT)
• zkušenost s Continuous Integration (Fastlane, Jenkins, Travis, Xcode server)
• zkušenost s publikováním aplikací do App Store
• výborná znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2567439  Dátum zverejnenia: 27.7.2017