Senior Java Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našeho týmu hledáme nového člena na projekt, na kterém bude moci zúročit své zkušenosti, dál se rozvíjet a získávat další znalosti. Jde o práci na projektu u bankovního klienta.

Hlavním úkolem Java vývojáře je specifikace, zlepšování a aktualizace technického designu vyvíjené aplikace. Spolupracuje a vede méně zkušené vývojáře, vytváří vývojovou dokumentaci a komunikuje s ostatními členy projektového teamu. Řídí a provádí assembly a unit testy, opravuje nalezené chyby.

Co vám můžeme nabídnout?

• práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
• podporu při učení se nových věcí
• stabilní zázemí dobře prosperující české firmy
• dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
• kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• flexibilní pracovní dobu

K tomu Vám nabízíme:
- prostor pro kreativní seberealizaci
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- relax program (fitnes, sauna, bazén) a futbal
- jazykový kurz angličtiny a nemčiny
- gastrolístky a universal passy
- notebook
- možnosť firemného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Požadované zkušenosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• 4 a více let zkušeností programování v J2EE
• zkušenosti alespoň s některými technologiemi a koncepty:
Java SE / Java EE, MVC, XML/XSLT, Eclipse, JSP, JCA, JMS, Web Services, Application Servers (WebSphere, WebLogic, Oracle AS), SQL and RDBMSs (DB/2, Oracle), Hibernate
• odpovědnost a samostatnost
• dobré komunikační schopnosti, empatie
• schopnost sebeřízení i řízení práce juniorních kolegů
• tímový duch (pozitivní přístup, flexibilita)
• zkušenosti s agilní metodikou výhodou
• znalost UML výhodou

CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Team Cleverlance tvorí vyše 400 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1914689  Dátum zverejnenia: 31.10.2014